Piątek, 23 kwietnia 2021

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

RSS

Jastrzębski Maraton Fotograficzny pod naszym patronatem zakończony

09.06.2019 20:59 | 0 komentarzy | (q)

Marta Wesołowska, Natalia Chmielowiec i Michał Kaczorek – oto laureaci (możemy już to chyba napisać) I Jastrzębskiego Maratonu Fotograficznego. W sumie w fotograficzne szranki stanęło 26 śmiałków, a ukończyło 24.

Jastrzębski Maraton Fotograficzny pod naszym patronatem zakończony
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jastrzębski Maraton Fotograficzny odbywał się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju. Przez dwa dni uczestnicy wydarzenia rywalizowali nie tylko o wspaniałe nagrody, ale mierzyli się przede wszystkim ze swoją wyobraźnią, kreatywnością, pomysłowością i twórczym podejściem do zadawanych przez jurorów tematów. 4 zdjęcia – tylko tyle i aż tyle trzeba było wykonać, aby zostać właścicielem wspaniałego aparatu fotograficznego, lornetek, akcesoriów fotograficznych czy przepięknych toreb.

Podczas maratonu uczestnicy mogli wypożyczać aparaty i obiektywy partnera strategicznego maratonu - Olympus Polska, pobawić się sprzętem oświetleniowym firmy Quadralite, podziwiać wystawę fotograficzną Marcina Dobasa wydrukowaną przez firmę Epson, zapoznać się z ofertą przepięknych albumów fotograficznych marki Artibo czy wziąć udział w wyjątkowym wieczorze autorskim jurorów: Przemysława Jakubczyka, Kuby Kaźmierczyka, Łukasza Bożyckiego, Patryka Erbetowskiego.

Wydarzenie organizowane było przez Stowarzyszenie Jastrzębski Klub Fotograficzny „Niezależni” i zostało dofinansowane z budżetu miasta Jastrzębie-Zdrój. Patronat nad imprezą objął portal Nowiny.pl.

Do zobaczenia za rok!