Czwartek, 29 października 2020

imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza

RSS

Mirosław Ruszkiewicz wyróżniony za walkę z bezrobociem

07.06.2019 14:01 | 0 komentarzy | ż

Ministerstwo doceniło efektywność działań Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu na rzecz poprawy zatrudnienia.

Mirosław Ruszkiewicz wyróżniony za walkę z bezrobociem
Starosta Grzegorz Swoboda i wicestarosta Marek Kurpis złożyli na ręce dyrektora Mirosława Ruszkiewicza podziękowania i gratulacje.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

22 maja br. w Katowicach wręczone zostały nagrody i odznaki honorowe Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dla urzędów pracy. Wśród nagrodzonych nie zabrakło raciborskiego urzędu. Odznakę Primus in Agendo otrzymał dyrektor Mirosław Ruszkiewicz.

Odznaka honorowa Primus in Agendo stanowi wyraz uznania za rzetelną pracę na rzecz promocji zatrudnienia oraz kreowanie wysokich standardów usług na rynku pracy w 100-lecie istnienia publicznych służb zatrudnienia. Jest przyznawana za aktywną i pełną zaangażowania postawę, realizację wartościowych inicjatyw i projektów, a także innowacyjne działania.

W 2019 roku przypada 100-lecie publicznych służb zatrudnienia, które po odzyskaniu przez Polskę niepodległości zaczęły organizować się na mocy „Dekretu o organizacji państwowych urzędów pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami” z 27 stycznia 1919 r., wydanego przez Marszałka Józefa Piłsudskiego. Z tej okazji MRPIPS podjęło decyzję o uroczystych obchodach jubileuszu.

źródło: Starostwo Powiatowe w Raciborzu, oprac. ż

Ludzie:

Mirosław  Ruszkiewicz

Mirosław Ruszkiewicz

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu.