Piątek, 3 lipca 2020

imieniny: Anatola, Jacka, Ottona

RSS

Anonim na prezesa PK. Bogdan Gawliczek odpowiada na pytania Nowin

03.06.2019 22:46 | 7 komentarzy | ma.w

Szef miejskiej spółki nie komentował anonimu, jaki trafił do radnych miasta, twierdząc, że zawiera on nieprawdę. Zgodził się wyjaśnić Czytelnikom Nowin Raciborskich, czym się podpiera w swym twierdzeniu. Oto pełna treść jego odpowiedzi na pytania redakcji.

Anonim na prezesa PK. Bogdan Gawliczek odpowiada na pytania Nowin
Bogdan Gawliczek prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mając na uwadze powyższe przepisy kategorycznie oświadczam, że moje postępowanie dostosowałem do tych wymogów ustawowych, co zostanie przedstawione w poniższych odpowiedziach na pytania pana redaktora.

Czy w momencie wyboru do Zarządu Przedsiębiorstwa Komunalnego przekazał pan Radzie Nadzorczej Przedsiębiorstwa Komunalnego swoje oświadczenie o spełnieniu przez Pana wszelkich wymaganych warunków by objąć stanowisko Prezesa Przedsiębiorstwa Komunalnego?

Przed wyborem na funkcję Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. złożyłem Radzie Nadzorczej Spółki wszelkie wymagane przez przepisy prawa oświadczenia.

Czy w dniu 24 stycznia 2019 roku prowadził pan indywidualną działalność jako Gawliczek Bogdan Przedsiębiorstwo Turystyczno - Usługowe Travel - Bus (nr NIP 6391342356) oraz był wspólnikiem i osobą wyznaczoną do reprezentowania spółki jawnej Prywatna Komunikacja Samochodowa Travel - Bus Bogdan Gawliczek spółka jawna Nr KRS:0000287174?

W dniu 24 stycznia 2019 r. prowadziłem działalność gospodarczą pod nazwą Bogdan Gawliczek Przedsiębiorstwo Turystyczno-Usługowe Travel-Bus. W tym dniu byłem również wspólnikiem spółki jawnej pod firmą Prywatna Komunikacja Samochodowa Travel-Bus Bogdan Gawliczek Sp.j. Jako wspólnik tej spółki byłem upoważniony do reprezentowani tej spółki.

Czy w dniu wyboru na stanowisko prezesa spółki miejskiej był pan indywidualnym przedsiębiorcą i zarządzał działalnością gospodarczą?

Jak wynika z powyższego w dniu 24 stycznia 2019 r. prowadziłem działalność gospodarczą oraz byłem wspólnikiem spółki jawnej.

Czy w swoim oświadczeniu majątkowym złożonym i opublikowanym w BIP według stanu na 24 stycznia 2019 roku podał pan informację o prowadzeniu - w tej dacie - indywidualnej działalności gospodarczej i zarządzania działalnością gospodarczą?

Treść mojego oświadczenia majątkowego jest jawna i została opublikowana na stronie BIP Urzędu Miasta Racibórz. Proszę zapoznać się z treścią mojego oświadczenia majątkowego.

Pobierz Oświadczenie majątkowe prezesa Bogdana Gawliczka.pdf (format pdf, rozmiar ~1.66 M)

Ludzie:

Bogdan Gawliczek

Bogdan Gawliczek

Prezes PK Racibórz

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.