Czwartek, 6 sierpnia 2020

imieniny: Jakuba, Sławy, Sykstusa

RSS

03.06.2019 12:27 | 0 komentarzy | ż

W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych spotkali się przedstawiciele największych polskich przedsiębiorstw. Obył się tam kongres "XXX lat polskiej przedsiębiorczości" połączony z uroczystym wręczeniem nagród "Listy 500 największych polskich firm" przyznawanych przez "Rzeczpospolitą".

Eko-Okna wyróżnione za rozwój
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Uczestnicy kongresu wzięli udział w panelu dyskusyjnym, podczas którego dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z rozwojem polskiej gospodarki, mówili też o najważniejszych wyzwaniach stojących przed polskimi przedsiębiorstwami oraz roli eksportu w gospodarce. Liderom w swoich kategoriach wręczono wyróżnienia. W kategorii "eksport" bezkonkurencyjne okazały się Eko-Okna. To prestiżowe wyróżnienie w imieniu firmy odebrał Michał Maciejewski, dyrektor ds. handlowych Eko-Okna S.A.

Nagroda przyznana została firmie Eko-Okna nieprzypadkowo. Każdego roku produkty spółki są eksportowane do 35 krajów na całym świecie. – Zagraniczni klienci doceniają jakość, którą im oferujemy. Poza tym spełniamy ich wymagania. Ofertę dostosowujemy pod konkretny rynek. Jesteśmy otwarci na współpracę. Ciągle się rozwijamy, doskonalimy. Czujemy się bowiem odpowiedzialni za wizerunek naszego kraju poza jego granicami. Jesteśmy niczym ambasadorowie wśród polskich producentów okien. Dlatego tak bardzo zależy nam na najwyższej jakości, zarówno produktów jak i obsługi klienta. Nie spoczywamy na laurach. Już kiedyś przyjęliśmy pewne założenia i się ich trzymamy. Cały czas idziemy do przodu, osiągamy kolejne cele – mówi dyrektor Michał Maciejewski.

Eko-Okna są liderem w produkcji okien pionowych. Firma zamknęła ubiegły rok przychodem rzędu 1,2 mld zł. Na szeroką skalę rozpoczęła eksport swoich produktów do Stanów Zjednoczonych.

– Nagroda pokazuje, że sposób naszego działania i kierunek rozwoju są właściwe. Dowodem na to jest także nieustanny wzrost sprzedaży. Dziękujemy zarówno naszym pracownikom jak i partnerom handlowym. Bez was nie tylko nie otrzymalibyśmy dziś tej nagrody, ale przede wszystkim nie zaszlibyśmy tak daleko – dodaje dyrektor.

źródło: Eko-Okna, oprac. ż