Czwartek, 9 lipca 2020

imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii

RSS

Połączenie stomatologii i medycyny naturalnej przynosi zaskakujące efekty

23.05.2019 10:45 | 0 komentarzy | EK
Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 10:30

Wyjątkowość gabinetu dentystycznego z Rybnika polega na leczeniu zębów w sposób kompleksowy, łączący medycynę klasyczną z wiedzą pochodzącą z natury. To tu bada się przyczyny wykrzywienia czy chorób zębów.

Połączenie stomatologii i medycyny naturalnej przynosi zaskakujące efekty
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- W tym roku minęły 24 lata istnienia naszego gabinetu. Obecnie występuje pod nazwą Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej,,Alexa” – mówi dr Aleksandra Smołka, lekarz stomatologii. - Wielu osobom może wydaje się dziwne połączenie stomatologii, ortodoncji z medycyną naturalną. Pragnę wszystkim, a przede matkom wyjaśnić, iż jest to możliwe. W trosce o to, aby cała jama ustna była w pełni zdrowa sięgnęłam głębiej. Przez okres kilku lat obserwowałam różne zależności, które pomogły mi sformułować proste wnioski. Poszukując odpowiedzi na różne pytania z zakresu stomatologii i ortodoncji trafiłam na medycynę naturalną. Okazało się to dla mnie wielkim odkryciem. Od momentu połączenia wiedzy, umiejętności i faktów zaobserwowałam, że to połączenie jest wprost fantastyczne – kontynuuje pani doktor. - Pacjent w Naszym Centrum jest postrzegany całościowo. Zwracam uwagę nie tylko na zęby czy wadę zgryzu, ale także wiele innych aspektów, które pomagają w postawieniu prawidłowej diagnozy, a następnie zastosowaniu odpowiedniego leczenia. Są to między innymi wady postawy ciała, problemy alergiczne, które mają bezpośredni wpływ na rozwój, szczególnie u dzieci, całego układu kostnego, w tym twarzy. Niezmiernie ważną rzeczą jest poziom witaminy D3, którego brak ma przykre skutki, nie tylko na zęby, ale cały organizm. Dopiero po głębszej analizie  można pomóc tak, aby uzyskać oczekiwane efekty. Wszelkie ograniczenia są omawiane i wyjaśniane.

-Z okazji najbliższego Dnia Matki chciałam serdecznie zaprosić  wszystkie mamy niezależnie od wieku do odwiedzenia naszego gabinetu, zabierając ze sobą swoje pociechy – kończy pani doktor Smołka, właścicielka gabinetu.

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej ALEXA
ul. Strzelców Bytomskich 30
44-200 Rybnik

tel. 513 638 062
www.centrum-alexa.pl

Tekst sponsorowany