Czwartek, 9 lipca 2020

imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii

RSS

Najlepsze wózki w jednym miejscu – Salon dziecięcy BoboSklep w Raciborzu zaprasza

23.05.2019 10:12 | 0 komentarzy | EK

Wybór i zakup wózka nie jest łatwą sprawą dla przyszłych rodziców. Nie tyle ze względu na fakt, że jest to najdroższa pozycja na liście wyprawkowej, ale też ze względu na bardzo szeroki wybór produktów na rynku. W podjęciu najlepszej decyzji pomoże salon dziecięcy Bobo Sklep z Raciborza.

Najlepsze wózki w jednym miejscu – Salon dziecięcy BoboSklep w Raciborzu zaprasza
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rynek wózków dziecięcych jest niezwykle szeroki, co sprawia, ze wybór odpowiedniego wózka staje się dla rodziców nie lada wyzwaniem. Producenci dbają o bezpieczeństwo i komfort maluszków, zapewniając jednocześnie funkcjonalne i praktyczne rozwiązania dla ich rodziców. - Na wybór odpowiedniego wózka mają wpływ różne czynniki, które należy wziąc pod uwagę. Musimy więc wybrać go indywidualnie, zwracając uwagę nie tylko na wygląd, który jest szczególnie ważny dla mam, ale i na jego wagę, wielkość i funkcjonalność – wyjaśnia mam Agata Chyra z salonu dziecięcego Bobo Sklep w Raciborzu. - Jednym z takich czynników jest np. miejsce zamieszkania, które ma ogromne znaczenie, bo inny wózek sprawdzi się w przypadku rodziny mieszkającej w bloku z windą lub bez, czy też w domu jednorodzinnym – dodaje p. Agata.

Kolejną kwestią jest to, czy chcemy zmieniać wózek wraz z rozwojem dziecka czy wolimy zainwestować w wózek wielofunkcyjny. - Obecnie spora cześć produktów to wózki wielofunkcyjne, czyli takie, które na podstawie jednego stelaża tworzą na początku wózek głęboki, a następnie spacerówkę. Wybierając takie rozwiązanie nie będziemy musieli dokupować nowego wózka, bo będzie on rósł wraz z dzieckiem, zaspokajając potrzeby noworodka, niemowlęcia, a w końcu dwulatka. Muszę jednak dodać, że wózki typu gondola czy spacerówka też mają swoje zalety i rodzicę nadal chętnie je wybierają. W naszym salonie posiadamy różne modele wózków praktycznie w każdym przedziale cenowym, więc każdy znajdzie coś co spełnia jego oczekiwania – podsumowuje właścicielka salonu w Raciborzu.

W salonie znajdziemy tażke szeroki wybór łóżeczek, fotelików i innych akcesoriów dla dzieci z możliwością zakupu na raty. co jest dużym udogodnieniem dla rodziców, którzy muszą w krótkim czasie skompletować całą wyprawkę.

W tym roku Salon Bobo Sklep został laureatem konkursu ORŁY HANDLU 2019 w kategorii WYBÓR KLIENTA.

Racibórz, ul. Starowiejska 147
tel. 730 805 080

Zapraszamy!
Pon.-pt. 9.00 - 17.00
Sob. 9.00 – 13.00

Tekst sponsorowany