Wtorek, 9 marca 2021

imieniny: Franciszki, Katarzyny, Mścisława

RSS

Magazyn narkotyków w mieszkaniu kibica rybnickiej drużyny [FILM], [ZDJĘCIA]

08.05.2019 15:10 | 2 komentarze | acz

Policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców z katowickiej komendy wojewódzkiej zatrzymali 23-latka, który posiadał narkotyki. W mieszkaniu mężczyzny kryminalni znaleźli przeszło 3,5 kilogramy środków odurzających oraz plantację marihuany. Ich czarnorynkową wartość oszacowano na blisko 150 tysięcy złotych. Zatrzymanemu grozi 10 lat więzienia.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Zatrzymany przez kryminalnych mężczyzna to pseudokibic, sympatyzujący z jedną z rybnickich drużyn. W wynajmowanym przez 23-latka mieszkaniu policjanci z Wydziału ds Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach znaleźli 3,5 kilograma haszyszu, 100 gramów tabletek ekstazy, 155 gramów marihuany oraz 50 gramów poporcjowanej na działki kokainy. Oprócz tego, stróże prawa zlikwidowali plantację marihuany, która znajdowała się w szafie z ubraniami. Łączna, czarnorynkowa wartość przechwyconych narkotyków oszacowana została na prawie 150 tysięcy złotych.

Policjanci będą wnioskować o tymczasowy areszt dla rybnickiego pseudokibica. Wkrótce zapadnie decyzja co do jego dalszego losu. Sprawa ma charaktery rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania. Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

(acz)