Wtorek, 15 października 2019

imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana

RSS

Patrol

Włamanie w Czerwionce. Zobacz jak złodziej okrada mieszkanie [FILM], [ZDJĘCIA]

01.05.2019 09:39 | 1 komentarz | acz

Młody mężczyzna włamał się do jednego z mieszkań w Czerwionce. Miał pecha, bo właściciel zamontował w pomieszczeniu monitoring. Kryminalni proszą o jakiekolwiek wskazówki na temat mężczyzny ze zdjęć.

Włamanie w Czerwionce. Zobacz jak złodziej okrada mieszkanie [FILM], [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Do zdarzenia doszło 29 kwietnia na terenie Czerwionki-Leszczyn. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że nieznany sprawca włamał się do mieszkania, a następnie dokonał kradzieży gotówki oraz wartościowych przedmiotów. W mieszkaniu jest zainstalowany monitoring, który uchwycił zdarzenie. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcie, na którym kamera zarejestrowała podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonym zdjęciu oraz wszystkich, którzy posiadają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach, telefonicznie: 32 439 17 10, lub mailowo: czerwionka-leszczyny@rybnik.ka.policja.gov.pl. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

(acz)