Sobota, 15 sierpnia 2020

imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

RSS

Pani Ania nie doczekała komunii swej córki

25.04.2019 12:25 | 1 komentarz | ma.w

Do redakcji dotarła smutna wieść o śmierci bohaterki naszego tekstu okładkowego, jaki ukazał się w ostatnie święta Bożego Narodzenia. Dziś nad ranem odeszła Anna Wojciechowska, która walczyła z chorobą nowotworową.

Pani Ania nie doczekała komunii swej córki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pani Anna była w przeszłości znaną i lubianą instruktorką nauki jazdy, a później także kierowcą raciborskiego PKS-u. Zachorowała nagle, ale nie poddawała się rakowi. Pod koniec zeszłego roku jej smutna historia trafiła do lokalnych mediów, bo kobieta walcząc z ciężką chorobą potrzebowała bardzo kosztownego leku - Afinitora. Znajomi i ludzie dobrej woli urządzili dla Anny Wojciechowskiej bieg charytatywny (czytaj tutaj), a Nowiny Raciborskie opisały, z jakim zaangażowaniem walczy ona o życie (Mam marzenie: dożyć komunii mojej Emilki). Jej marzeniem było dożyć Pierwszej Komunii Świętej swojej najmłodszej córki.


W związku z ogromnym zainteresowaniem uroczystościami pogrzebowymi Ś.P. Anny Wojciechowskiej informujemy, że msza żałobna odbędzie się o godzinie 12.30 w kościele pw. Matki Bożej w Raciborzu. Pozostałe uroczystości odbędą się na cmentarzu Jeruzalem, jak to było wcześniej ustalone.