SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
W przededniu Świąt Wielkanocnych dużo spotkań zakończyło się bardzo ciekawymi rezultatami. Rozgrywki nabrały już odpowiedniego rytmu i w każdy weekend dostarczają wszystkim kibicom sporej dawki emocji. Zapraszamy do lektury.
I liga (PZPN)
Wyniki XXIX kolejki (18/20.04.2019)
- Warta Poznań – GKS Jastrzębie 0:0
- Tyski Sport – Puszcza Niepołomice 3:0 (1:0)
- Bytovia Bytów – Raków Częstochowa 2:2 (1:2)
- Termalica Nieciecza – Gieksa Katowice 1:1 (0:1)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wigry Suwałki 3:3 (1:2)
- Garbarnia Kraków – Odra Opole 0:0
- ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)
- Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów 0:2 (0:0)
- Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice 4:2 (3:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 29 | 65 | 49:16 |
2. | ŁKS Łódź | 29 | 58 | 48:19 |
3. | Stal Mielec | 29 | 51 | 41:20 |
4. | Sandecja Nowy Sącz | 29 | 48 | 28:17 |
5. | Podbeskidzie B-B | 29 | 42 | 44:38 |
6. | GKS Jastrzębie | 29 | 41 | 31:32 |
7. | Termalica Nieciecza | 29 | 40 | 39:37 |
8. | Chojniczanka Chojnice | 29 | 38 | 42:40 |
9. | Puszcza Niepołomice | 29 | 38 | 30:37 |
10. | Tyski Sport | 29 | 37 | 37:35 |
11. | Odra Opole | 29 | 35 | 39:48 |
12. | Chrobry Głogów | 29 | 33 | 22:31 |
13. | Warta Poznań | 29 | 32 | 26:39 |
14. | Bytovia Bytów | 29 | 30 | 39:41 |
15. | Stomil Olsztyn | 29 | 30 | 28:36 |
16. | Gieksa Katowice | 29 | 30 | 29:40 |
17. | Wigry Suwałki | 29 | 30 | 34:46 |
18. | Garbarnia Kraków | 29 | 21 | 19:53 |
Zapowiedź XXX kolejki (24.04.2019)
Wigry Suwałki – ŁKS Łódź (śr 17:00), Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała (śr 17:30), GKS Jastrzębie – Bytovia Bytów (śr 18:00), Chrobry Głogów – Garbarnia Kraków (śr 18:00), Odra Opole – Stal Mielec (śr 19:00), Puszcza Niepołomice – Termalica Nieciecza (śr 19:00), Sandecja Nowy Sącz – Tyski Sport (śr 19:10), Gieksa Katowice – Stomil Olsztyn (śr 20:00), Chojniczanka Chojnice – Warta Poznań (śr 20:00).
Zapowiedź XXXI kolejki (27/29.04.2019)
Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice (sb 16:00), ŁKS Łódź – Raków Częstochowa (sb 17:45), Stomil Olsztyn – Termalica Nieciecza (sb 19:45), Warta Poznań – Odra Opole (nd 16:00), Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice (nd 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie (nd 17:45), Tyski Sport – Wigry Suwałki (nd 18:00), Stal Mielec – Chrobry Głogów (nd 20:00), Garbarnia Kraków – Gieksa Katowice (pn 17:00).
II liga (PZPN)
Wyniki XXIX kolejki (18/20.04.2019)
- Ruch Chorzów – ROW Rybnik 3:0 (0:0)
- Rozwój Katowice – Górnik Łęczna 0:1 (0:0)
- Skra Częstochowa – Resovia Rzeszów 0:2 (0:1)
- Radomiak Radom – Elana Toruń 2:0 (0:0)
- Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard 4:1 (2:0)
- Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
- Siarka Tarnobrzeg – Widzew Łódź 1:1 (1:0)
- GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo 3:1 (3:1)
- Olimpia Grudziądz – Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)
Wynik zaległego meczu XXI kolejki (17.04.2019)
- Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg 1:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radomiak Radom | 29 | 54 | 59:21 |
2. | Olimpia Grudziądz | 29 | 50 | 58:37 |
3. | Widzew Łódź | 29 | 50 | 42:23 |
4. | GKS Bełchatów | 29 | 48 | 34:17 |
5. | Elana Toruń | 29 | 47 | 41:29 |
6. | Górnik Łęczna | 29 | 43 | 41:45 |
7. | Pogoń Siedlce | 29 | 41 | 48:38 |
8. | Stal Stalowa Wola | 29 | 41 | 40:41 |
9. | Resovia Rzeszów | 29 | 40 | 36:39 |
10. | Znicz Pruszków | 29 | 40 | 42:50 |
11. | Skra Częstochowa | 29 | 39 | 27:39 |
12. | Olimpia Elbląg | 29 | 33 | 23:33 |
13. | Siarka Tarnobrzeg | 29 | 33 | 29:46 |
14. | Ruch Chorzów | 29 | 31 | 35:36 |
15. | Błękitni Stargard | 29 | 30 | 33:50 |
16. | Gryf Wejherowo | 29 | 30 | 37:55 |
17. | ROW Rybnik | 29 | 29 | 23:35 |
18. | Rozwój Katowice | 29 | 27 | 30:44 |
Zapowiedź XXX kolejki (24.04.2019)
ROW Rybnik – GKS Bełchatów (śr 17:00), Resovia Rzeszów – Ruch Chorzów (śr 17:00), Elana Toruń – Skra Częstochowa (śr 17:00), Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce (śr 17:00), Błękitni Stargard – Siarka Tarnobrzeg (śr 17:00), Gryf Wejherowo – Olimpia Grudziądz (śr 17:00), Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg (śr 17:00), Znicz Pruszków – Rozwój Katowice (śr 19:00), Widzew Łódź – Radomiak Radom (śr 19:05).
Zapowiedź XXXI kolejki (27/28.04.2019)
Skra Częstochowa – Widzew Łódź (sb 12:00), Znicz Pruszków – Górnik Łęczna (nd 13:05), Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola (nd 16:00), Radomiak Radom – Błękitni Stargard (nd 17:00), Siarka Tarnobrzeg – Pogoń Siedlce (nd 17:00), GKS Bełchatów – Resovia Rzeszów (nd 17:00), Olimpia Grudziądz – ROW Rybnik (nd 18:00), Ruch Chorzów – Elana Toruń (nd 18:00), Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo (nd 19:00).
IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)
Wyniki XXI kolejki (20.04.2019)
- Decor Bełk – Unia Racibórz 3:0 (2:0)
- Płomień Połomia – Radziechowy-Wieprz 1:2 (1:2)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Dąb Gaszowice 1:0 (0:0)
- Odra Centrum Wodzisław Śląski – Czechowice-Dziedzice 1:3 (1:1)
- Spójnia Landek – Czaniec 2:2 (0:1)
- Goczałkowice – Wilki Wilcza 5:1 (1:1)
- Kuźnia Ustroń – Tyski Sport II 1:1 (0:0)
- Drzewiarz Jasienica – Polonia Łaziska Górne 2:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Ustroń | 21 | 42 | 44:20 |
2. | Czaniec | 21 | 41 | 35:14 |
3. | Drzewiarz Jasienica | 21 | 40 | 36:20 |
4. | Decor Bełk | 21 | 40 | 42:28 |
5. | Tyski Sport II | 21 | 38 | 36:26 |
6. | Polonia Łaziska Górne | 21 | 33 | 29:21 |
7. | Czechowice-Dziedzice | 21 | 31 | 35:25 |
8. | Wilki Wilcza | 21 | 27 | 32:37 |
9. | Radziechowy-Wieprz | 21 | 26 | 25:23 |
10. | Podbeskidzie B-B II | 21 | 25 | 26:35 |
11. | Goczałkowice | 21 | 24 | 25:28 |
12. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 21 | 22 | 31:29 |
13. | Unia Racibórz | 21 | 22 | 27:35 |
14. | Spójnia Landek | 21 | 22 | 21:30 |
15. | Dąb Gaszowice | 21 | 19 | 22:48 |
16. | Płomień Połomia | 21 | 7 | 18:65 |
Zapowiedź XXII kolejki (27.04.2019)
Czechowice-Dziedzice – Unia Racibórz (sb 13:30), Dąb Gaszowice – Płomień Połomia (sb 15:00), Wilki Wilcza – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Decor Bełk – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Czaniec – Kuźnia Ustroń (sb 17:00), Goczałkowice – Tyski Sport II (sb 17:00), Radziechowy-Wieprz – Spójnia Landek (sb 17:00), Polonia Łaziska Górne – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00).