Sobota, 20 kwietnia 2019

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Szukasz niebanalnej atrakcji na event? Poznaj nowoczesną fotobudkę!

17.04.2019 15:29 | 0 komentarzy | MK

Niemal na każdy event firmowy albo rodzinne spotkanie po pewnym czasie wkrada się nuda. Wszystkie przemówienia już wygłoszone, tańce za nami, kolacja zjedzona – czas dotrwać do końca i wrócić do domu. Czy tak musi być zawsze? Wcale nie! Wystarczy, że podczas organizacji spotkania pomyślisz o dodatkowych atrakcjach dla gości. Możliwości jest mnóstwo, jednak od kilku sezonów na eventach rządzi fotobudka. Biorąc pod uwagę kreatywność takiego rozwiązania, raczej szybko nie odda ona zaszczytnego pierwszego miejsca. Dlaczego tak wielu organizatorów przyjęć firmowych, a także prywatnych wybiera fotobudkę? Przeczytaj poniższy tekst i przekonaj się sam!

Szukasz niebanalnej atrakcji na event? Poznaj nowoczesną fotobudkę!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wybierz fotobudkę, jeśli zależy Ci na najlepszej jakości zdjęć

Kłopoty ze zdjęciami to na spotkaniach rodzinnych i firmowych chleb powszedni. Ktoś zapomniał aparatu, komuś innemu kończy się bateria w telefonie, a fotografie w wykonaniu pana Mietka to właściwie sztuka nowoczesna. Tutaj do akcji wkracza fotobudka. Ustawiona w kameralnym kącie sali, doskonale wtapiająca się w przestrzeń, jest punktem, do którego będą wędrować spojrzenia Twoich gości. A kiedy już zachęci ich do odwiedzin, znajdą w niej wysokiej jakości aparat osadzony stabilnie w futurystycznej konstrukcji. Koniec z drżącą ręką i rozmytymi fotografiami!

Jedyna rzecz, o którą muszą zatroszczyć się obecni, to dobór odpowiednich gadżetów do zdjęcia. O dobry humor zebranych dba wyszkolony animator, który przebiera się razem z uczestnikami przyjęcia, odlicza czas do kolejnego ujęcia i sprawia, że uśmiech nie schodzi z ich twarzy. Fotobudka jest więc doskonałym pomysłem na wszelkiego rodzaju imprezy oraz eventy. Można ją wynająć na godziny i zapewnić swoim gościom niezapomnianą zabawę..

Możliwości tego urządzenia są wręcz nieograniczone

Jeżeli dotąd fotobudka kojarzyła Ci się jedynie z aparatem na statywie robiącym zwykłe zdjęcie, pora to zmienić. Nowoczesne urządzenia, jak to oferowane przez firmę Light Ring, zapewniają o wiele więcej. W dzisiejszych czasach nie wystarczy bowiem wykonać fotografię, ale należy się nią od razu podzielić ze znajomymi. Fotobudki posiadają więc możliwość wydruku zdjęć, przesłanie ich na telefon, a także natychmiastowe zamieszczenie na portalach społecznościowych. Na tym nie kończy się potencjał opisywanej maszyny. Z jej pomocą Twoi goście mogą stworzyć zabawny filmik z imprezy, a także ciekawego GIF-a.

Organizujesz event firmowy lub spotkanie i obawiasz się, że po dwóch godzinach goście zaczną ziewać ze znużenia? Zapewnij im doskonałą zabawę dzięki fotobudce. A jeśli sądzisz, że jedna atrakcja to za mało, przedstaw zebranym fotolustro, czyli sposób na idealne selfie, gif i film w tym samym urządzeniu.

Materiał zewnętrzny