środa, 20 listopada 2019

imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda

RSS

Patrol

Sąsiedzka awantura w Żorach. Mężczyzna uciekał przez okno

16.04.2019 19:52 | 1 komentarz | acz

Mieszkaniec Żor został wczoraj wieczorem zaatakowany przez sąsiada, który najpierw wszczął awaturę, a potem zaczął go okładać pięściami.

Sąsiedzka awantura w Żorach. Mężczyzna uciekał przez okno
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło wczoraj po 22.00 w dzielnicy Rój. Na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który poinformował dyspozytora, że zmuszony był uciekać z własnego mieszkania przed agresywnym sąsiadem. Jak się okazało 52-letni sąsiad późnym wieczorem odwiedził 36-latka, najpierw spokojnie z nim rozmawiał, aż w pewnej chwili wstąpiła w niego agresja. Starszy z mężczyzn zaczął bić młodszego, pięściami uderzał po głowie i po całym ciele. Gdy 36-latek zażądał, aby sąsiad opuścił jego mieszkanie ten w ogóle nie zareagował.

W końcu młodszy mężczyzna zdecydował się na ucieczkę, wyskoczył przez okno i z bezpiecznej odległości zaalarmował o wszystkim policję. Przed przybyciem patrolu 52-latek wrócił do swojego mieszkania, a tam wizytę złożyli mu mundurowi. Jak się okazało nie była to pierwsza sytuacja, gdy nachodził sąsiada, a w jego mieszkaniu zachowywał się jak w swoim.

Starszy sąsiadów wkrótce stanie przed sądem. Za naruszenie miru domowego grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
(acz)