środa, 20 listopada 2019

imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda

RSS

Brak planów na majówkę? Mamy propozycję! [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

13.04.2019 11:23 | 0 komentarzy | mad
Ostatnia aktualizacja: 17.04.2019 10:48

Tym razem do rozdania mamy pięć podwójnych zaproszeń do Parku Miniatur oraz Warowni Inwałd na "Święto Pierogów". Nagrody do wykorzystania w dniach od 27 kwietnia do 5 maja.

Brak planów na majówkę? Mamy propozycję! [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

ROZSTRZYGNIĘCIE. Zaproszenia otrzymują: Paulina Wita, Izabela Błatoń, Żaneta Grima oraz Agnieszka Komarek. Gratulujemy.


Wszyscy kochamy pierogi. Zapach mięsnych farszów, przysmażonej cebulki, smakowitego boczku, jagód i truskawek poczujemy na dziedzińcu Inwałdzkiej Warowni.

W ramach „Święta Pierogów” nie zabraknie tradycyjnych rarytasów:

  • Pierogów z mięsem okraszonych cebulą z boczkiem;
  • Pierogów z kapustą i grzybami;
  • Pierogów z kaszą gryczaną;
  • Pierogów na słodko z truskawkami lub jagodami podanymi z bitą śmietaną,

Przygotowane zostaną również takie pierogi jak:

  • Pierogi norweskie z łososiem i serem ricotta;
  • Pierogi chińskie z farszem i grzybami shitake;
  • Pierogi włoskie z serem feta, bazylią i zieloną pietruszką;
  • Pierogi arabskie z migdałami i cynamonem;
  • Pierogi ruskie okraszone cebulką.

Weekend majowy to nie tylko kulinarna przygoda. W dniach 27 kwietnia – 5 maja będzie odbywała się również zabawa pt. "Ratujmy skazańca". Mama, tata, syn, córka przejdą przez rycerski obóz szkoleniowy, a wszystko po to, aby uzyskać magiczne kamienie. Następny etap to zdobywanie zaczarowanych amuletów, bez których nie ma co się pokazywać u srogiego kata. Ten podejmie ostateczną decyzję o losach biednego skazańca. Dla wszystkich średniowieczne podziękowania.

Zaproszenia, które rozdajemy obejmują jednorazowe wejście i skorzystanie z atrakcji w Parku Miniatur "Świat Marzeń" oraz Warowni w Inwałdzie.


Do rozdania mamy pięć podwójnych, jednorazowych zaproszeń uprawniających do skorzystania z atrakcji w Parku Miniatur "Świat Marzeń" oraz Warowni w Inwałdzie (woj. małopolskie, powiat wadowicki, gmina Andrychów) w dniach od 27 kwietnia do 5 maja 2019 r. Co należy zrobić?

Wystarczy skomentować post mówiący o tej zabawie na facebookowym fanpage'u portalu Nowiny.pl. W komentarzu należy zaznaczyć, dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać wejściówkę. Wygrają opinie, które zbiorą największą liczbę „lajków”. Nagrodę otrzyma pięć osób (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do środy 17 kwietnia, do godziny 10.00. Wejściówki trafią do internautów, którzy spełnili warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcami również w wiadomości prywatnej na Facebooku, prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu „inne”.

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.