Czwartek, 18 lipca 2019

imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana

RSS

20 lat minęło... czyli jubielusz Nowin Wodzisławskich

12.04.2019 12:11 | 1 komentarz | art

20-lecie Nowin Wodzisławskich

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

20 lat minęło...

W tym roku nasze i Wasze „Nowiny Wodzisławskie” obchodzą 20-lecie istnienia. Przez ten czas zmienił się świat, zmieniała nasza mała ojczyzna, siłą rzeczy zmieniły się też Nowiny Wodzisławskie, które przez te lata tworzyło grono kilkunastu dziennikarzy oraz czterech redaktorów naczelnych, zaczynając od Marka Jakubiaka, poprzez Rafała Jabłońskiego, Tomasza Raudnera, na mojej skromnej osobie kończąc. Każdy z moich poprzedników ma swój ogromny wkład w rozwój Nowin Wodzisławskich, w to, że dziś jest to gazeta, po którą mieszkańcy powiatu wodzisławskiego sięgają najchętniej. Za to moim poprzednikom serdecznie dziękuję.

Bo właśnie również dzięki nim, jedna rzecz się nie zmieniła – naszą siłą byli i są nasi Czytelnicy. W ciągu 20 lat poznaliśmy wielu z Was, poznaliśmy Wasze radości i problemy. W rozwiązywaniu tych ostatnich staraliśmy się Wam pomagać i nadal będziemy to robić. Dla Was jesteśmy, dla Was piszemy o wszystkim, co ważne w powiecie wodzisławskim i regionie.

Cieszymy się także z kontaktu z firmami z całego naszego terenu, które zdecydowały się na współpracę reklamową, co świadczy o Państwa zaufaniu do naszego tytułu. Zachęcamy do dalszego korzystania z naszych łamów, przekazujących informacje czytelnie, rzetelnie i atrakcyjnie, gwarantując szerokie dotarcie do mieszkańców całego powiatu.

Dziękujemy za to, że jesteście Państwo z nami. Za to, że przez te 20 lat zadomowiliśmy się już w Waszych domach. Być może z niektórymi z Was jesteśmy tylko od czasu do czasu, ale wierzymy, że sięgacie właśnie po Nowiny Wodzisławskie, zawsze wtedy kiedy chcecie sprawdzić ważne informacje z naszego powiatu.

Drodzy Czytelnicy. Wasza obecność jest dla nas nagrodą i pozytywnym podsumowaniem tych 20 lat, po których mamy jeszcze sporo energii. W końcu wciąż jesteśmy młodzi, ale już okrzepnięci. Nasz wiek stał się dużym atutem.

Artur Marcisz

Redaktor Naczelny Nowin Wodzisławskich


Z okazji naszego jubileuszu przygotowaliśmy niespodziankę cenową dla wszystkich firm, chcących skorzystać z reklamy na naszych łamach