Poniedziałek, 17 czerwca 2019

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Kultura

Radliński Festiwal Najmłodszych "Mała poleczka" [ZDJĘCIA]

09.04.2019 19:09 | 0 komentarzy | MaSo

XV edycja festiwalu odbyła się dzisiaj (9.04) w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie pod hasłem „Zabawa w barwach tęczy”. Festiwal miał charakter konkursowy i przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkola, szkoły podstawowe oraz w następujących kategoriach artystycznych: muzyczna, taneczna.

Radliński Festiwal Najmłodszych "Mała poleczka" [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

MAŁA POLECZKA - wyniki festiwalu:

KAT. wiekowa: PRZEDSZKOLA - PREZENTACJA MUZYCZNA:

I miejsce: KAROLINA WIECZOREK - MDK W RYBNIKU

 

KAT. wiekowa :PRZEDSZKOLA - PREZENTACJA TANECZNA - solo:

I miejsce: AMELIA ZAWLOCKA – PP 1 W RADLINIE

 

KAT. wiekowa: PRZEDSZKOLA - PREZENTACJA TANECZNA:

I miejsce: MINI REAKTYWACJA - MOK ŻORY

II miejsce: THE KLASZCZERS - PP W SYRYNII

 

KAT. SZKOŁY - PREZENTACJA MUZYCZNA – KLASY MŁODSZE - solo:

I miejsce: RADOSŁAW WILCZOK - GRUPA ARTYSTYCZNA CZELODKA Z RYDUŁTÓW

II miejsce: WIKTORIA NIEMIEC - SSP W BUDZISKACH

III miejsce: PATRYCJA BACHREJ - SSP W BUDZISKACH

 

KAT. SZKOŁY - PREZENTACJA TANECZNA – KLASY MŁODSZE:

I miejsce: MINI FIGIEL - MDK W RYBNIKU

II miejsce: MINI FLEX - MDK W RYBNIKU

Wyróżnienia:

MINI ISKIERKI - WDK W SYRYNII

TORNADO JUNIOR - MOK W PSZOWIE

 

KAT. SZKOŁY - PREZENTACJA MUZYCZNA – KLASY STARSZE – solo

I miejsce: WIKTORIA LACH - GRUPA ARTYSTYCZNA CZELODKA Z RYDUŁTÓW

II miejsce: KINGA WOŹNICA - GRUPA ARTYSTYCZNA CZELODKA Z RYDUŁTÓW

III miejsce: WIKTORIA KRETTEK - SP NR 3 W RADLINIE

 

KAT. SZKOŁY - PREZENTACJA MUZYCZNA – KLASY STARSZE – zespół

I miejsce: DUET:TOMASZ KOLBUSZ i WIKTORIA KRETTEK - SP NR 3 W RADLINIE

II miejsce: GRUPA WOKALNA PANA JACKA KRZYŚKÓW - OPP W RADLINIE

III miejsce: TERE-Z-KI - GRUPA ARTYSTYCZNA CZELODKA Z RYDUŁTÓW

Wyróżnienie: WIOLINKI - MDK W RYBNIKU

 

KAT. SZKOŁY - PREZENTACJA TANECZNA – KLASY STARSZE - duety:

I miejsce: KIN DANCE - OPP W RADLINIE

II miejsce: ZOFIA KIN I WIKTOR PAWELEC - SZKOŁA TAŃCA RONDO

 

KAT. SZKOŁY - PREZENTACJA TANECZNA – KLASY STARSZE - zespół

I miejsce: ISKIERKI - WDK W SYRYNII

II miejsce: REALISE - POPP W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

Wyróżnienie: TORNADO MAX CREW - MOK W PSZOWIE