Poniedziałek, 17 czerwca 2019

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Karta multisport, wyprawka dla noworodków, prywatna opieka medyczna. Na co jeszcze możesz liczyć pracując w Eko Oknach?

02.04.2019 11:29 | 0 komentarzy | MP

Rynek pracy jest szczególnie wymagający, będąc firmą zatrudniającą około 6700 pracowników zdajemy sobie sprawę, że nie możemy skupiać się tylko i wyłącznie na nowych pracownikach naszej spółki, ale również i przede wszystkim na pracownikach już zatrudnionych. To dzięki ich zaangażowaniu, umiejętności przekazywania wiedzy oraz sumienności możemy realizować założone cele.

Karta multisport, wyprawka dla noworodków, prywatna opieka medyczna. Na co jeszcze możesz liczyć pracując w Eko Oknach?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pakiet benefitów został celowo tak przygotowany, aby każdy mógł wybrać te elementy, które są dla danej osoby szczególnie ważne. Poza pewnymi standardami jak prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kart multisport, mamy pakiet skierowany do rodziców, w którym tuż po narodzeniu dziecka otrzymuje się tzw. wyprawkę. Później dzieci pracowników mogą przebywać w żłobku niedaleko firmy na preferencyjnych warunkach, mogą też od 5 roku życia uczestniczyć w kursie języka francuskiego. Co roku dzieci otrzymują paczki mikołajkowe. Zależy nam aby nasi pracownicy dbali o swoje zdrowie, a że wiadomo nie od dzisiaj, że sport to zdrowie refundujemy udział w zawodach sportowych.

Zdajemy sobie sprawę, że rozwój indywidualny jest jednym z podstawowych czynników determinujących chęć ewentualnej zmiany pracy. Dlatego co roku organizujemy szereg szkoleń dla naszych pracowników. Dzielimy je na dwie grupy obligatoryjne, czyli nadające uprawnienia oraz profesjonalne, czyli takie, które sprawiają, że nasi pracownicy stają się ekspertami w swojej dziedzinie.

Dojazd do pracy autobusem za symboliczną kwotę 20 zł miesięcznie niezależnie od kierunku lub przejazd służbowym samochodem cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Mamy oczywiście szereg czynników motywacyjnych finansowych, jak miesięczne premie czy premia świąteczna wypłacana każdemu pracownikowi przed świętami Bożego Narodzenia.

- Czym kusi się potencjalnych pracowników? Czy tak jak pracownik na rynku pracy musi się dokształcać by być konkurencyjny, tak samo firma powinna dostosowywać się i kusić pracowników, i być konkurencyjną?

Od razu podkreślam że my nie kusimy, Eko okna S.A. gwarantują stabilną pracę swoim pracownikom oraz wynagrodzenie dostosowane do wymagań rynkowych. Pakiet benefitów jest budowany na podstawie potrzeb zgłaszanych przez naszych pracowników. Dążymy w swych działaniach do identyfikacji pracownika z firmą, do budowania kultury organizacyjnej opartej na współpracy, szacunku oraz tolerancji.

Jesteśmy otwarci na wiedzę, na ludzi, słuchamy, inspirujemy się nawzajem. Bierzemy udział w różnych wydarzeniach promocyjnych jak targi pracy czy konferencje, szkolenia branżowe. Bierzemy udział w ogólnopolskim badaniu wynagrodzeń stąd doskonale wiemy jakie zarobki na danym stanowisku są proponowane w danym województwie czy w skali ogólnopolskiej.

- Ile obecnie firma zatrudnia pracowników?

Obecnie firma zatrudnia około 6700 pracowników. Dla porównania na koniec 2014 roku zatrudnialiśmy około 1200 osób.

- Czy firma w kolejnych latach zamierza zwiększać zatrudnienie?

Mamy wyznaczone ambitne cele rozwojowe, zawsze ich podstawą są ludzie. Chcemy nadal się rozwijać. Cieszą nas informacje o pozytywnym odbiorze naszej firmy w regionie. Dziękujemy za zaufanie, które daje nam każdy pracownik naszej spółki.

Barbara Frankowicz, Kierownik Działu Personalnego w EKO-OKNA S.A.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by stwarzać naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy. Oferujemy dobre wynagrodzenie, szereg benefitów i nieustannie się rozwijamy.

Dagmara Dutkiewicz-Kordek, referentka ds. sprzedaży

Zawsze chciałam pracować z językiem obcym – francuskiego używam w firmie codziennie, współpracując z kontrahentami firmy. Przełożony oraz współpracownicy są prawdziwymi partnerami i wzajemnie możemy na siebie liczyć.

Łukasz Lenard, starszy monter okien

Świetni ludzie na produkcji, przyjazna atmosfera, dobre zarobki – w naszej firmie wszystko jest fajne.

Mateusz Franke, mechanik

Firma ciągle się rozwija, dzięki czemu nieustannie podnoszę kwalifikacje i zdobywam doświadczenie. Po pracy mam czas na to, co lubię najbardziej – grę na gitarze.

Michał Mielimąka, młodszy monter okien

Każdy ma dużo możliwości rozwoju – zarówno osobistego, jak i zawodowego. Pracodawca organizuje nam codzienny dojazd do pracy i zapewnia dobre wynagrodzenie.

Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
tel. 32 459 15 64, 32 415 43 38

www.praca.ekookna.pl 

Pobierz prezentację w pdf >>> Eko Okna Dobra Praca i Edukacja.pdf

Prezentacja jest publikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego na rynku pracy i edukacji, w aż 6 produktach reklamowych w unikatowym pakiecie przygotowanym przez Wydawnictwo Nowiny - wydawcę Nowin Raciborskich, Nowin Wodzisławskich, Magazynu Rybnickiego i portalu Nowiny.pl.

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie?

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Napisz na: m.pilch@nowiny.pl 

Zobacz również szczegóły tutaj www.nowiny.pl/biznes/147683-jestes-pracodawca-lub-zarzadzasz-placowka-edukacyjna.html 

Tekst sponsorowany