środa, 13 listopada 2019

imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna

RSS

Van Zanten – świetna praca w Holandii od zaraz!

01.04.2019 13:00 | 0 komentarzy | MK

Firma Van Zanten Uitzendburo specjalizuje się w pośrednictwie pracy pomiędzy pracownikami z Europy Środkowej i Wschodniej i firmami w Holandii. Już od 15 lat świadczymy naszym klientom szeroki zakres usług. Z jednej strony zajmujemy się naborem i selekcją pracowników oraz wspomagamy prowadzenie administracji kadrowej. Z drugiej strony zajmujemy się ubezpieczeniem, wynagrodzeniem, zakwaterowaniem, dowozem z i do pracy oraz opieką nad naszymi pracownikami tymczasowymi. Nasza firma zatrudnia wyłącznie pracowników, którzy mogą legalnie pracować w Unii Europejskiej.

Van Zanten – świetna praca w Holandii od zaraz!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Firma

Działamy w ramach dwóch firm: Van Zanten Uitzendburo B.V. oraz VZ Bemiddeling B.V., które należą do holdingu VZ Groep. Obie firmy oferują te same usługi i sa zarządzane z naszego biura w Nieuw-Vennep.

Uczciwa i solidna firma

Chcemy się wyróżniać jako solidne, uczciwe i profesjonalne biuro pośrednictwa pracy, dlatego posiadamy certyfikat rzetelności NEN 4400-1 oraz certyfikat SNF dotyczący godnego zakwaterowania pracowników czasowych. Jesteśmy również członkiem NBBU, profesjonalnej organizacji branżowej dla firm pośredniczących w zatrudnieniu pracowników tymczasowych.

Historia

W związku z rozwojem rolnictwa, przemysłu i logistyki w Holandii wzrosło zapotrzebowanie na pracowników czasowych. Zatrudnienie zmotywowanych pracowników z Europy Środkowej i Wschodniej jest dla wielu firm idealnym rozwiązaniem. Z tego powodu w roku 2000, przy współpracy z innym biurem, zaczęliśmy pośredniczyć w zatrudnieniu polskich pracowników czasowych posiadających niemiecki paszport. Od 2001 działamy samodzielnie jako firma VZ Bemideling B.V., a od 2004 roku również jako firma Van Zanten Uitzendburo B.V.

Wizja

Owocna i przyjemna współpraca zarówno z naszymi klientami jak i z pracownikami tymczasowymi jest dla nas bardzo ważna. Naszym celem jest z jednej strony pomoc klientowi w znalezieniu zmotywowanych pracowników czasowych, a z drugiej pomoc pracownikom tymczasowym w znalezieniu odpowiedniej dla nich pracy. Udaje nam się to dzięki naszej profesjonalnej kadrze, która świetnie zna branżę i grupę docelową. Krótko mówiąc, doskonale rozumiemy, co znaczy powiedzenie „właściwa osoba na właściwym miejscu.

Szukasz świetnej pracy? Zadzwoń już dziś. Mówimy po polsku!

Angelique van Zanten, Menadżer

Od 2001 roku pracuję w biurze van Zanten jako menadżer w naszej pięknej rodzinnej firmie. Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy, która umożliwia zatrudnienie w Holandii pracownikom z Europy Wschodniej.

Pracujac od 18-tu lat z ogromną przyjemnością w naszej firmie, naszych wieloletnich pracowników traktujemy jak rodzinę.  Sprawia nam ogromną przyjemność, kiedy możemy zbudować trwałą więź z naszymi pracownikami. Oni odwdzięczają się nam przynosząc rodzinne zdjęcia i opowiadając swoje ciekawe historie.

Nasza Agencja Pracy, oprócz zatrudnienia oferuje naszym pracownikom również mieszkania, transport i ubezpieczenie zdrowotne, oferując kompleksową obsługę. Jeżeli jednak nie chcesz korzystać z naszego zakwaterowania, jesteś również mile widziany, a my zaoferujemy Ci tylko zatrudnienie. Oferujemy pracę w różnych sektorach, na krótki lub długi termin.

Wzajemne zaufanie i szacunek mają ogromne znaczenie dla nas, również dla naszych klientów!

Van Zanten Uitzendburo B.V.
IJweg 1415 2152 NB, Nieuw Vennep, Holandia
tel. +31 252-672344
www.vanzantenuitzendburo.nl

Pobierz prezentację w pdf >>> Van Zanten_prezentacja pracodawcy.pdf


Prezentacja jest publikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego na rynku pracy i edukacji, w aż 6 produktach reklamowych w unikatowym pakiecie przygotowanym przez Wydawnictwo Nowiny - wydawcę Nowin Raciborskich, Nowin Wodzisławskich, Magazynu Rybnickiego i portalu Nowiny.pl.

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie?

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl 

Zobacz również szczegóły tutaj www.nowiny.pl/biznes/147683-jestes-pracodawca-lub-zarzadzasz-placowka-edukacyjna.html 

Tekst sponsorowany