środa, 19 czerwca 2019

imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

RSS

Urodziny THE THINNERS i premiera nowej płyty [ZAPOWIEDŹ]

28.03.2019 15:49 | 0 komentarzy | AgaKa

Koncert z okazji urodzin THE THINNERS i premiery nowej płyty. Początki kapeli sięgają 1994 roku, a pod nazwą THE THINNERS kapela rozpoczęła działalność i koncertowanie w 1999 roku. W tym roku przypada okrągła rocznica 25 lat od założenia i 20 lat pod obecną nazwą, a do tego 30.03. swoją premierę będzie miała nowa płyta "Nie mów mi", zawierająca takie utwory jak "Nie pójdę z wami", "Polityczny blef" czy "Czy pamiętasz", do którego teledysk mogliście zobaczyć w zeszłym roku.

Urodziny THE THINNERS i premiera nowej płyty [ZAPOWIEDŹ]
fot. Facebook THE THINNERS
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
marzec
30 sobota

Urodziny THE THINNERS i premiera nowej płyty

Start 30.03.2019 o godz. 18:00 cena biletu: 20 zł

Oprócz solenizantów zagrają Sajgon, Dekolt, Defloracja, na scenie pojawią się również z The Thinners goście m.in. jeden z najlepszych tekściarzy w Polsce Arkadiusz Bąk! Wokalista zespołów Venta Quemada, Profanacja i On2b. Start 18:00, wstęp 20 zł w przedsprzedaży do kupienia w klubie Amber i 25zł w dniu koncertu.

Dekolt

Zespół powstał w 1991r w Piekarach Śl,z inicjatywy braci Sławomira i Dariusza Alcer zagorzałych punk rockersów . Pierwsze wystąpienie kapeli w 1991r. przed publiką Wieczór Poezji Śpiewanej Brzeziny Śl.( było zdziwienie hehe ) a pierwszy koncert odbył się w 1992 Objazdy w Żychcicach. Próby zespołu odbywały się w piwnicy, następne w Brzezinach Śl. obecnym domu pogrzebowym.

Defloracja

Zespół założony 1990 roku przez Mirmiła,Freda i bandę zbuntowanej młodzieży z Brzeska-Okocim. Skład ewaluował z czasem aż do pierwszej oficjalnej kasety ”ZOBACZYMY”, która została nagrana w Krakowskim studio Fala w składzie Dziufus,Fred,Banan,Łysy w roku 1992.Obecnie zespół tworzą Fred,Bocian,Misiek. Muzycznie zespół nawiązuje do lat 90. Na koncertach grają materiał z kasety plus niespodzianki. Kapela ma w planach koncerty, a na koniec roku wydać płytę.

Sajgon

Zespół założony w 1988 roku w Wałbrzychu, ostatni koncert przed rozpadem zagrali w Jarocinie. Wydali kasety "Sajgon", "Balanga" i "Sajgolandia" . Po długoletniej przerwie, kapela powróciła do grania.