środa, 13 listopada 2019

imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna

RSS

T&S Group – Praca w Austrii

27.03.2019 12:30 | 0 komentarzy | MK

T&S Group jest agencją pośrednictwa pracy za granicą z ponad 17 letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników.

T&S Group – Praca w Austrii
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nasz zespół tworzy 8 specjalistów od rekrutacji. W kontakcie z partnerami i klientami wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania rekrutacyjne co pozwala na dostosowanie ofert do potrzeb przyszłego pracownika.

Skupiamy się na dwóch rynkach - rekrutujemy do pracy w Holandii i Austrii. Wśród kandydatów poszukujemy pracowników produkcji, a także wykwalifikowanych specjalistów i fachowców.

Aktualnie na rynek austriacki poszukujemy pracowników produkcji - mogą zgłaszać się do nas pary oraz grupy (w tej sytuacji wystarczy jedna osoba komunikatywnie porozumiewająca się w języku niemieckim). Rekrutujemy również do pracy w branży hotelarskiej - personel sprzątający oraz kelnerów, kucharzy, szefów sali. Wszystkim pracodawca zapewnia darmowy nocleg. Bywają też oferty, w których pracodawca zapewnia nocleg w hotelu pracowniczym z dostępem do strefy wellness i wyżywienia.

Specjalizujemy się również w pośrednictwie pracy w Austrii w branży budowlanej. Rekrutujemy na stanowiska: stolarz, cieśla, murarz, instalator CO i pomocnik budowlany. Pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie oraz firmowy samochód na dojazdy do miejsca pracy.

Rynek austriacki oferuje dobre zarobki i dodatkowe profity. Pracodawcy wymagają od naszych pracowników komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego. Są jednak oferty, w których nie jest to warunek konieczny, wystarczy, że przynajmniej jedna osoba z grupy zna język obcy. Każdy, kto zgłosi się do naszej agencji otrzyma pomoc w znalezieniu pracy na atrakcyjnych warunkach. Dla nas najważniejsze są chęci do podjęcia pracy i umiejętności. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy w kontakcie i pomagamy naszym podopiecznym, nawet w czasie ich pobytu za granicą.

Jeśli jesteś zainteresowany od razu
wyślij CV na adres austria@tnsgroup.pl
lub zadzwoń 77 456 16 02

Pobierz prezentację w pdf >>> T&S Group_prezentacja pracodawcy.pdf


Prezentacja jest publikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego na rynku pracy i edukacji, w aż 6 produktach reklamowych w unikatowym pakiecie przygotowanym przez Wydawnictwo Nowiny - wydawcę Nowin Raciborskich, Nowin Wodzisławskich, Magazynu Rybnickiego i portalu Nowiny.pl.

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie?

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl 

Zobacz również szczegóły tutaj www.nowiny.pl/biznes/147683-jestes-pracodawca-lub-zarzadzasz-placowka-edukacyjna.html 

Tekst sponsorowany