Sobota, 23 stycznia 2021

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Epidemia koronawirusa:

Ekonomik ma pracownię reklamy z prawdziwego zdarzenia [ZDJĘCIA]

22.03.2019 12:53 | 1 komentarz | żet

Pracownia składa się z trzech części - studia fotograficznego, sali komputerowej oraz pomieszczenia poligraficznego. Uroczystego otwarcia nowej pracowni dokonano 22 marca.

Ekonomik ma pracownię reklamy z prawdziwego zdarzenia [ZDJĘCIA]
Dyrektor CKZiU nr 1 Jacek Kąsek, starosta Grzegorz Swoboda, dyrektor ZSE Paweł Ptak oraz były starosta Ryszard Winiarski podczas otwarcia nowej pracowni reklamy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych Paweł Ptak przyznał, że przypadł mu zaszczyt otwarcia nowej pracowni, choć to nie on pracował przy realizacji tego projektu*. Korzystając z okazji podziękował byłym i obecnym władzom powiatu, pracownikom starostwa powiatowego odpowiedzialnym za pozyskanie środków oraz realizację inwestycji, a także wicedyrektorowi Zygmuntowi Kobylakowi. - To co zobaczymy, jest jego koncepcją. Naprawdę jest co podziwiać - powiedział P. Ptak.

Następnie przecięto wstęgę, oficjalnie otwierając szkolne studio reklamy. Zygmunt Kobylak opowiedział o przeznaczeniu części składowych pracowni oraz wiedzy, którą uczniowie w nich zdobywają, począwszy od profesjonalnego studia fotograficznego, przez salę komputerową, gdzie obrabia się zdjęcia oraz projektuje reklamy, na sali wyposażonej w skaner, drukarkę i ploter skończywszy.


* Paweł Ptak jest dyrektorem ZSE od września 2018 r., wcześniej szkoła wchodziła w skład CKZiU nr 1 w Raciborzu, którego dyrektorem jest Jacek Kąsek.

Ludzie:

Zygmunt Kobylak

Zygmunt Kobylak

Radny Raciborza, prezes PTTK Racibórz