Niedziela, 19 stycznia 2020

imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

RSS

Pokaz grupy kaskaderskiej w Raciborzu [ROZSTRZYGNIĘCIE]

17.03.2019 15:17 | 1 komentarz | mad
Ostatnia aktualizacja: 19.03.2019 20:01

Pokaz połączy elementy pirotechniczne, świetlne oraz muzyczne w oprawie z kaskaderami ze Słowacji.

Pokaz grupy kaskaderskiej w Raciborzu [ROZSTRZYGNIĘCIE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

ROZSTRZYGNIĘCIE. Jako że zgłosiły się dwie osoby, po jednym zaproszeniu otrzymują: Sylwia Świerk i Adrianna Wojaczek. Gratulujemy!


W programie Extreme Cascaders Team 2019 między innymi: przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu; drift, czyli technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu; palenie gumy; przebijanie głową płonącej ściany, będąc jednocześnie na masce BMW; jazda samochodem na dwóch kołach; kontrolowane wypadki oraz kaskaderzy jeżdżący na bocznych kołach samochodów osobowych, quadów. Pokaz zakończą ogromne Monster Trucki.

Bilety do nabycia w kasach bezpośrednio przed programem. Wydarzenie zaplanowano na niedzielę 24 marca, na godzinę 15.00. Pokaz odbędzie się na parkingu przy sklepie E.Leclerc w Raciborzu.


Do rozdania mamy pięć pojedynczych zaproszeń na pokaz Extreme Cascaders Team w Raciborzu. Co należy zrobić?

Wystarczy skomentować post mówiący o tej zabawie na facebookowym fanpage'u portalu Nowiny.pl. W komentarzu należy zaznaczyć, dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać wejściówkę. Wygrają opinie, które zbiorą największą liczbę „lajków”. Nagrodę otrzyma pięć osób (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 19 marca, do godziny 20.00. Wejściówki trafią do internautów, którzy spełnili warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcami również w wiadomości prywatnej na Facebooku, prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu „inne”.

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.