Niedziela, 8 grudnia 2019

imieniny: Marii, Wirginii, Zenona

RSS

Kultura

Wkrótce spotkanie podróżnicze z Robertem GONDKIEM "Ekwador i Galapagos"

16.03.2019 08:00 | 0 komentarzy | AgaKa

Ekwador to Ameryka Południowa w pigułce.

Wkrótce spotkanie podróżnicze z Robertem GONDKIEM "Ekwador i Galapagos"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
kwiecień
2 wtorek

Spotkanie podróżnicze z Robertem GONDKIEM "Ekwador i Galapagos"

Start 02.04.2019 o godz. 17:00 wstęp wolny

W niewiele mniejszym od Polski, położonym na równiku kraju znajdziemy sięgające 6000 m n.p.m. ośnieżone wulkany, dziką i nieprzebytą dżunglę, lasy deszczowe i piękne zabytkowe miasta.

Na odległych o 1000 km od kontynentu wyspach Galapagos mieszkają gigantyczne żółwie słoniowe, iguany, fregaty i głuptaki. To jedyne takie miejsce na świecie. To wszystko zobaczymy na pokazie Roberta Gondka, podróżnika, miłośnika Afryki, który w styczniu 2014 roku, w przerwie pomiędzy wyprawami na Czarny Ląd odwiedził ten fascynujący kraj.

Po spotkaniu zapraszamy również na stoisko, na którym będzie można nabyć książkę/album fotograficzny poświęcony Afryce autorstwa Roberta Gondka,.

Robert Gondek -podróżnik, fotograf i miłośnikiem Afryki. Odwiedził 19 afrykańskich państw. Autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali podróżniczych. Swoje teksty publikował w magazynach "Podróże", "Poznaj Świat" czy "All Inclusive". W październiku 2017 r. wydał swoją książkę/album fotograficzny pt. "W drodze na najwyższe szczyty Afryki". Jest także organizatorem wypraw na afrykański kontynent.