Niedziela, 26 stycznia 2020

imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

RSS

Patrol

Zatrzymany z amfetaminą poddał się karze

15.03.2019 08:31 | 0 komentarzy | acz

Policjanci mikołowskiej patrolówki zatrzymali 36-letniego mieszkańca Mikołowa, który wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do popełnionego czynu.

Zatrzymany z amfetaminą poddał się karze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 13:00. Policjanci mikołowskiego wydziału prewencji, podczas patrolu ulicy Dzieńdziela zauważyli zaparkowanego na poboczu mercedesa, a w nim leżącego mężczyznę. W wyniku kontroli osobistej, mundurowi znaleźli przy nim zwitek folii aluminiowej, a w nim woreczek foliowy z zawartością ponad dwóch gramów amfetaminy. 36-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj śledczy przedstawili mu zarzut, a mężczyzna poddał się dobrowolnie karze zaproponowanej przez prokuratora Prokuratury Rejonowej w Mikołowie.

W świetle obowiązujących przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za przestępstwo posiadania środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

(acz)