Niedziela, 26 stycznia 2020

imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

RSS

Dołącz do superekipy SUPERDOMU!

12.03.2019 11:25 | 0 komentarzy | EK

Firma SUPERDOM.PL to połączenie sił - doświadczenia w budownictwie oraz pasji do nowoczesnych technologii i budownictwa szkieletowego rodem z krajów skandynawskich.

Dołącz do superekipy SUPERDOMU!
Fot. Budowa domu szkieletowego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Firma SUPERDOM.PL to połączenie sił - doświadczenia w budownictwie oraz pasji do nowoczesnych technologii i budownictwa szkieletowego rodem z krajów skandynawskich. Ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia jednego z założycieli firmy gwarantuje klientom wysokiej jakości wykonanie powierzonych przez siebie realizacji oraz kompetentną kadrę kierującą budowami. Natomiast pasja drugiego założyciela do konstrukcji drewnianych i ich bogata historia w innych krajach Europy czy Ameryki spowodowała chęć rozpowszechnienia tego budownictwa również w Polsce.

Tak powstała technologia, która łączy materiał budowlany stosowany od wieków, ale w udoskonalonym wydaniu oraz zupełnie nowe technologie takie jak piana poliuretanowa i płyty gipsowo-włóknowe. Te połączenie tworzy ciepłe, komfortowe i bezpieczne domy, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Przede wszystkim są ekonomiczne i dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na ciepło, możemy z powodzeniem korzystać z ekologicznych i przyjaznych środowisku sposobów ogrzewania budynków, uzyskując przy tym bardzo niskie rachunki za media.

Fot. Budowa domu szkieletowego.

Potwierdzeniem jakości SUPERDOMÓW jest grono zadowolonych klientów, którzy z entuzjazmem polecają nasze usługi swoim znajomym. W odpowiedzi na zainteresowanie klientów tradycyjną technologią murowaną wprowadziliśmy do oferty również domy murowane. One także spełniają wymogi niskiego zapotrzebowania na ciepło poprzez bardzo dobrze zaizolowane przegrody zewnętrzne w budynku oraz wysokiej jakości stolarkę okienną i drzwiową. W naszej ofercie znajdują się również domy z keramzytu. Jest to połączenie technologii tradycyjnej z szybką realizacji budowy, ponieważ na budowę są przywożone gotowe elementy takie jak ściany i stawiane za pomocą dźwigu. Sama konstrukcja powstaje w zaledwie kilka dni na budowie.

Z powodu dużego zainteresowania naszymi usługami nieustannie poszukujemy wykwalifikowanych pracowników do stawiania konstrukcji drewnianych ścian i dachów, jak również tradycyjnych technologii. Umiejętności takie jak zbrojenie, betonowanie, ocieplanie czy układanie pokrycia dachu są dla nas cenne i takich pracowników szukamy do naszej załogi. Jeśli nie masz dużego doświadczenia, albo pracowałeś jako pomocnik na budowie to przyjdź do nas na rozmowę, bo być może u nas będziesz mieć okazję do tego, aby nabrać doświadczenia i wielu cennych umiejętności pod okiem wykwalifikowanych kierowników. Zapewniamy dobre warunki pracy oraz możliwość awansów, popartych odpowiednim wynagrodzeniem adekwatnym do nabytych umiejętności i zaangażowania w wykonywane obowiązki.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu SUPERDOM wyślij CV na adres dominika@superdom.pl lub zadzwoń pod numer 731 203 320

Pobierz prezentację w pdf >>>  Superdom_dobra praca i edukacja.pdf

Prezentacja jest publikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego na rynku pracy i edukacji, w aż 6 produktach reklamowych w unikatowym pakiecie przygotowanym przez Wydawnictwo Nowiny - wydawcę Nowin Raciborskich, Nowin Wodzisławskich, Magazynu Rybnickiego i portalu Nowiny.pl.

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie?

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl  

Zobacz również szczegóły tutaj www.nowiny.pl/biznes/147683-jestes-pracodawca-lub-zarzadzasz-placowka-edukacyjna.html 

Tekst sponsorowany