Niedziela, 26 stycznia 2020

imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

RSS

U Graczyka największą wartością są ludzie

12.03.2019 10:40 | 0 komentarzy | MK

Doradztwo Podatkowe Graczyk działa na rynku usług księgowych i doradztwa podatkowego od 1990 r. Od początku działalności obsługuje małe i średnie przedsiębiorstwa. Swoje usługi świadczy z największą troską o korzyści dla klientów oraz z zachowaniem pełnej poufności powierzonych informacji. - Naszą siłą jest profesjonalizm i energia naszych pracowników - mówi Dariusz Graczyk, prezes zarządu Doradztwa Podatkowego Graczyk.

U Graczyka największą wartością są ludzie
Siedziba Doradztwa Podatkowego „GRACZYK” przy ul. Radlińskiej 68 w Wodzisławiu Śląskim
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szeroki wachlarz usług

Jedną z branż, którą firma się zajmuje jest doradztwo podatkowe, co więcej – jest to gałąź prężnie się rozwijająca i tylko dla ambitnych. - Wyższe wykształcenie, także prawnicze, to dopiero preludium do dalszej nauki i zbierania doświadczenia. To się po prostu naszym klientom należy - mówi Dariusz Graczyk. W efekcie firma nie tylko świadczy usługi z zakresu doradztwa podatkowego, ale również outsourcingu księgowości, kadr i płac oraz konsultingu. Oferuje także obsługę prawną prawną przedsiębiorcom. Oprócz świadczeń z "głównego nurtu" wykonuje szereg działań uzupełniających. - Obliczamy opłaty środowiskowe, świadczymy usługi biurowe, a nasi eksperci organizują i prowadzą szkolenia - wymienia prezes zarządu Doradztwa Podatkowego Graczyk. - Naszymi zaletami są bardzo bogate doświadczenie, wysokie kwalifikacje specjalistów obsługujących klientów, szybkość i niezawodność działania oraz zrozumienie i poszanowanie potrzeb naszych interesantów - podkreśla.

Szef służy pomocą

Misją firmy jest świadczenie usług na możliwie najwyższym poziomie. Dlatego jej struktura i procedury są ciągle udoskonalane. Polegają one przede wszystkim na intensywnych szkoleniach i doskonaleniu kompetencji kadry pracowniczej. - Wierzę, że firma rozwija się wraz z rozwojem pracujących w niej ludzi. Dlatego systematycznie ulepszamy procesy, podnosimy swoje umiejętności, wiedzę i kwalifikacje. Wspólnie budujemy naszą wartość - mówi Dariusz Graczyk. Dodaje, że sam chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami. - Skomplikowane przypadki spraw klientów to niejednokrotnie wyzwania dla naszych specjalistów, których rozwiązanie sprawia nam wszystkim ogromną satysfakcję. Cieszę się, że mogę uczestniczyć osobiście w tych projektach. Sprawia mi to ogromną radość - podkreśla Graczyk.

Profesjonalizm i odpowiedzialność pracowników

Praca polegająca na doradztwie podatkowym to w dzisiejszych realiach gospodarczych i prawnych ogromne wyzwanie. Poza wiedzą równie ważne są logiczne i strategiczne myślenie. Dlatego firma chętnie współpracuje z kompetentnymi osobami o otwartych umysłach. Graczyk zatrudnia nie tylko osoby z doświadczeniem zawodowym, ale również absolwentów szkół ekonomicznych, prawniczych oraz pokrewnych. Firma jest przyjazna i otwarta na osoby niepełnosprawne. - Oprócz wiedzy merytorycznej u swoich współpracownikach cenię zaangażowanie, gotowość na nowe wyzwania, profesjonalizm i odpowiedzialność - wymienia prezes zarządu Doradztwa Podatkowego Graczyk. - Jestem dumny z mojej około 50-osobowej kadry - dodaje podkreślając, że dynamiczny rozwój firmy to właśnie efekt ich zaangażowania i ciężkiej pracy.

(juk)

Dariusz Graczyk, prezes zarządu Doradztwa Podatkowego Graczyk

Kilkudziesięciu specjalistów, prawie 30 lat doświadczeń, zaawansowane rozwiązania technologiczne, stały rozwój - to fakty, które określają działalność firmy Graczyk. Nasi eksperci wspierają klientów na każdym etapie współpracy, stawiając sobie za cel bezpieczeństwo i trwałość proponowanych rozwiązań. Zdobywając od wielu lat wiedzę i doświadczenie, potrafimy je wykorzystać z pożytkiem dla klientów. Jednak naszą największą wartością są ludzie. To oni tworzą Doradztwo Podatkowe Graczyk. Dlatego mam pełną świadomość tego, że dla pracownika praca powinna być nie tylko koniecznością i obowiązkiem, ale też, a może przede wszystkim - powinna się kojarzyć z możliwością samorealizacji, osiągania satysfakcji zawodowej oraz posiadaniem określonych praw i przywilejów. Od lat dokładam wielu starań, by tak właśnie w naszej firmie było.

 

Jolanta Krawczyk, księgowa

Pracę w Doradztwie Podatkowym Graczyk najbardziej cenię za przyjazną atmosferę i stabilność zatrudnienia. Praca jest dynamiczna, daje możliwość rozwoju, nie zniechęca mnie, a wręcz przeciwnie napędza do działania. Po prostu dobrze się tutaj czuję. Ponadto strój służbowy, który w naszej firmie funkcjonuje od wielu lat, w oczach klientów buduje nasz spójny wizerunek.

 

Dominika Urbanis, stażystka

Jestem uczennicą Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śl. Praca w firmie Graczyk stwarza mi fantastyczne możliwości sprawdzenia moich umiejętności teoretycznych w praktyce. A co za tym idzie, zdobyć cenne doświadczenie. Mam elastyczne godziny pracy, które dają mi olbrzymią swobodę. To ważne szczególnie w przypadkach, kiedy np. mam sprawdzian w szkole. Mogę wówczas przystopować z pracą i skupić się na nauce.

GRACZYK S.C DORADZTWO PODATKOWE
ul. Radlińska 68, 44-300 Wodzisław Śląski
tel.32 459 10 00
www.graczyk.com.pl 

Pobierz prezentację w pdf >>> Graczyk_prezentacja pracodawcy.pdf


Prezentacja jest publikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego na rynku pracy i edukacji, w aż 6 produktach reklamowych w unikatowym pakiecie przygotowanym przez Wydawnictwo Nowiny - wydawcę Nowin Raciborskich, Nowin Wodzisławskich, Magazynu Rybnickiego i portalu Nowiny.pl.

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie?

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl 

Zobacz również szczegóły tutaj www.nowiny.pl/biznes/147683-jestes-pracodawca-lub-zarzadzasz-placowka-edukacyjna.html 

Tekst sponsorowany