Niedziela, 8 grudnia 2019

imieniny: Marii, Wirginii, Zenona

RSS

CLASSEN otwiera drzwi do kariery

12.03.2019 09:26 | 0 komentarzy | EK

Firma CLASSEN powstała w 1963 roku w miejscowości Kaisersesch w Niemczech, gdzie do dzisiaj znajduje się jej główna centrala i jeden z zakładów produkcyjnych. Drugi zakład zlokalizowany jest w mieście Baruth. Na polskim rynku firma zaistniała w 1990 roku jako spółka Gorex Sp. z o.o., która w 1996 roku przekształciła się w CLASSEN-POL S.A.

CLASSEN otwiera drzwi do kariery
Fot. Zakład CLASSEN w Zwonowicach k/Rybnika
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od 2005 roku firma posiada własny zakład produkcyjny w Zwonowicach k. Rybnika (woj. śląskie). Dzięki tej inwestycji pracę znalazło ponad 500 osób. Linie produkcyjne i przestrzenie magazynowe zajmują powierzchnię blisko 46 000 m2. W fabryce wytwarzane są drzwi wewnętrzne, listwy przypodłogowe oraz meble kuchenne. Polska siedziba firmy odpowiada za obsługę środkowo-wschodniego rynku europejskiego. Obecnie CLASSEN jest jednym z największych producentów podłóg na świecie.

Fot. Jedno z wielu stanowisk na hali produkcyjnej.

Firma CLASSEN otworzyła niedawno nową siedzibę w Krakowie, która ma zapewnić sprzyjające warunki do rozwoju firmy i swoich pracowników. Centrum Kompetencji Classen to przede wszystkim Centrum Szkoleniowe, ale także nowoczesny showroom – miejsce spotkań z partnerami biznesowymi i przedstawicielami branży, w którym prezentowany jest szeroki wachlarz produktów marki w sposób oryginalny, z wykorzystaniem innowacyjnych technologii.

Fot. Nowo powstałe Centrum Kompetencji Classen w Krakowie stanie się nie tylko wizytówką firmy, ale przede wszystkim miejscem skutecznej współpracy z partnerami zagranicznymi.

Andrzej Dorosiński, dyrektor ds. personalnych i administracji

Firma Classen jest stabilnym pracodawcą, który od ponad pięciu dekad dostarcza produkty do Państwa domów. Gdyby nie ludzie, którzy u nas pracują taki staż oraz sukces rynkowy byłby niemożliwy. Właśnie w naszych pracownikach tkwi nasz potencjał. Jako Firma zapewniamy pracę w międzynarodowym środowisku z profesjonalistami w swojej dziedzinie, co daje naszym pracownikom możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zapoznania się z najlepszymi praktykami biznesowymi Języki obce są dla nas bardzo ważne, dlatego w większości prowadzonych rekrutacji stanowią one warunek konieczny, jednak wierzymy, że zapał do pracy i entuzjazm, którym nowy członek naszego Zespołu może nas zarazić są równie ważne, jak doświadczenie zawodowe czy też wykształcenie. Jeśli poszukujesz pracy na miarę współczesnych czasów, wyzwań które rozwiną Twoją ambicję i ludzi, z którymi znajomość wzbogaci Twoje życie – dołącz do naszego team’u. Możemy czekać właśnie na Ciebie!

Zgłoś się do nas! Oferujemy:

 • stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
 • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
 • umowę z perspektywą stałego zatrudnienia,
 • dodatkowe ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twoich bliskich,
 • benefity pracownicze, tj. „wczasy pod gruszą”, paczki na święta.

Aktualnie poszukujemy na stanowiska:

 • specjalista ds. obsługi klienta w dziale reklamacji z językiem niemieckim
 • sprzątaczka
 • referent ds. logistyki
 • specjalista ds. eksportu
 • specjalista ds. logistyki
 • specjalista ds. marketingu i reklamy
 • pomoc magazyniera
 • pracownik produkcji (obsługa maszyn stolarskich i lakierniczych)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@classen.com.pl 

Classen-Pol S.A.
ul. Wyzwolenia
44-292 Zwonowice k. Rybnika
tel. 32 429 20 00
biuro@classen.com.pl
www.classen.pl

Pobierz prezentację w pdf >>> Classen_dobra praca i edukacja.pdf

Prezentacja jest publikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego na rynku pracy i edukacji, w aż 6 produktach reklamowych w unikatowym pakiecie przygotowanym przez Wydawnictwo Nowiny - wydawcę Nowin Raciborskich, Nowin Wodzisławskich, Magazynu Rybnickiego i portalu Nowiny.pl.

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie?

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl  

Zobacz również szczegóły tutaj www.nowiny.pl/biznes/147683-jestes-pracodawca-lub-zarzadzasz-placowka-edukacyjna.html

Tekst sponsorowany