Wtorek, 27 lipca 2021

imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

RSS

Patrol

Poznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Powiadom policjantów z Czerwionki

11.03.2019 11:53 | 0 komentarzy | acz

Kryminalni z Czerwionki-Leszczyn poszukują sprawcy uszkodzenia ciała. Agresor uderzył pokrzywdzonego podczas imprezy w lokalu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach – tel. (32) 439 17 10 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112.

Poznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Powiadom policjantów z Czerwionki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło podczas imprezy w lokalu na terenie Czerwionki-Leszczyn. Jak wynika z ustaleń policjantów, nieznany sprawca uderzył pokrzywdzonego, czym spowodował u niego uszczerbek na zdrowiu. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o przestępstwo. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny. Możliwe, że poszukiwany mężczyzna mieszka na terenie innego śląskiego miasta.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach pod numerem telefonu (32) 439 17 10 lub mailowo: czerwionka-leszczyny@rybnik.ka.policja.gov.pl. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

(acz)