Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Epidemia koronawirusa:

Wygraj bilet na koncert Carrantuohill, SALAKE i gości z Irlandii [ROZSTRZYGNIĘCIE]

11.03.2019 17:35 | 0 komentarzy | kama, d
Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 12:01

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie. Do wygrania podwójne zaproszenie na koncert z okazji Dnia św. Patryka, który odbędzie się 15 marca o godzinie 19.00 w Teatrze Ziemi Rybnickiej.

Wygraj bilet na koncert Carrantuohill, SALAKE i gości z Irlandii [ROZSTRZYGNIĘCIE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
marzec
15 piątek

Carrantuohill, SALAKE i goście z Irlandii w TZR

Start 15.03.2019 o godz. 19:00 cena biletu: 70 zł

ROZSTRZYGNIĘCIE. Zaproszenia otrzymują: Sylwia Karman oraz Aleksandra Kurowska. Gratulujemy!


Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki na koncert Carrantuohill, SALAKE i goście z Irlandii. Co należy zrobić?

Wystarczy skomentować post mówiący o tej zabawie na facebookowym fanpage'u portalu Nowiny.pl. W komentarzu należy zaznaczyć dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać wejściówkę. Wygrają opinie, które zbiorą największą liczbę „lajków”. Nagrodę otrzymają dwie osoby (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do środy 13 marca, do godz. 12:00. Wejściówki trafią do internautów, którzy spełnili warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcami również w wiadomości prywatnej na Facebooku, prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu „inne”.

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.


Koncert z okazji Dnia św. Partyka. Wystąpią: zespół Carrantuohill, zespół taneczny Salake oraz goście z Irlandii: wokalistka Lynn Hilary oraz gitarzysta i wokalista Bob Bales. Bilety 70 zł od 1.03.