Wtorek, 22 października 2019

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Sprawdź, kto wygrał Międzynarodowy Turniej Budowlany w Raciborzu [ZDJĘCIA]

06.03.2019 15:58 | 0 komentarzy | żet

Uczniowie z Limanowej zwyciężyli w turnieju organizowanym przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu. Kto uplasował się na pozostałych miejscach, a kto pracował najbezpieczniej?

Sprawdź, kto wygrał Międzynarodowy Turniej Budowlany w Raciborzu [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przypomnijmy, X Międzynarodowy Turniej Budowlany rozegrano w dniach 5-6 marca. Do rywalizacji przystąpili uczniowie ośmiu szkół z Gliwic, Limanowej, Nysy, Opawy, Radomia, Raciborza, Wodzisławia Śląskiego oraz Zabrza. Mieli do wykonania zadania murarskie, tynkarsko-wykończeniowe oraz zabudowę komina.

Najlepiej poradzili sobie reprezentanci Zespołu Szkół nr 1 w Limanowej. Drugie miejsce zajęli gospodarze z CKZiU nr 1 w Raciborzu, a na trzecim uplasowali się uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu. Z kolei najbezpieczniej pracowali zawodnicy z Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl., którzy otrzymali puchar za BHP.

Partnerami przedsięwzięcia były firmy Wienerberger, Akademia Techniczna PPG Deco oraz Schiedel, a także Powiat Raciborski, Raciborska Izba Gospodarcza oraz Cech Rzemiosł Różnych w Raciborzu.