Niedziela, 21 lipca 2019

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

W raciborskiej bibliotece rusza Fantastyczny Klub Filmowy

04.03.2019 15:00 | 0 komentarzy | d

Jeśli jesteś miłośnikiem kina fantasy i science fiction, uwielbiasz efekty specjalne, animację poklatkową i ciekawe, energiczne fabuły - te spotkania są specjalnie dla Ciebie. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprasza w najbliższą środę na pierwsze spotkanie Fantastycznego Klubu Filmowego.

W raciborskiej bibliotece rusza Fantastyczny Klub Filmowy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
marzec
6 środa

W raciborskiej bibliotece rusza Fantastyczny Klub Filmowy

Start 06.03.2019 o godz. 18:00 wstęp wolny

W raciborskiej bibliotece prężnie działają już Klub Fantastyki „Bastion” i Fantastyczny Klub Książki. Teraz miłośnicy gatunku doczekali się spotkań poświęconych klasyce kina fantasy i science fiction. Dyskusję poprzedzi projekcja filmu, wybranego wspólnie przez organizatorów i uczestników na każdym spotkaniu.

- Pierwszy tytuł to specjalna niespodzianka dla naszych kinomanów. Podpowiemy tylko, że jest to film na podstawie opowiadania autora książki, którą czytamy w ramach marcowego Fantastycznego Klubu Książki – mówi Magdalena Wieder z MiPBP, która poprowadzi spotkania.

Pierwsze spotkanie Fantastycznego Klubu Filmowego odbędzie się w najbliższą środę 6 marca o godzinie 18.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

źródło: MiPBP w Raciborzu, opr. (d).