Czwartek, 27 lutego 2020

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

S.O.S dla Twoich włosów

28.02.2019 12:00 | 0 komentarzy | MK

Jeśli Twoje włosy są osłabione, matowe, pozbawione witalności i nadmiernie wypadają to znak, że potrzebna im odpowiednia regeneracja. Czasami problemy z włosami są przyczyną licznych dolegliwości chorobowych np. sygnalizują niedoczynność tarczycy.

 

S.O.S dla Twoich włosów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak sobie radzić z problemem wypadających włosów? Warto zaczerpnąć porad trychologa, czyli lekarza zajmującego się włosami. Wykona on badanie analizy włosów i skóry głowy. Wizyta u specjalisty wraz z badaniem to koszt od 80 do nawet 200 zł. Bezpłatna możliwość wykonania tego typu badania istnieje w ramach spotkań Dermahair Event realizowanych w całej Polsce. Podczas takiej analizy można dowiedzieć się, jaka jest ogólna kondycja włosów i skóry głowy. Terminarz eventów na bieżąco publikowany jest na stronie internetowej marki Dermahair www.dermahair.pl.

Wypadanie włosów nie rzadko jest przyczyną niedoboru witamin i mikroelementów. Warto więc zapewnić sobie odpowiednią dietę. Osoby borykające się z problemem wypadających włosów muszą zadbać o to, aby ich posiłki były bogate w witaminy z grupy B oraz A, C i E.

Do najczęstszych przyczyn wypadania włosów zalicza się problemy hormonalne. Boryka się z nimi ok. 60% mężczyzn po 50 roku życia. Młodsi często po ojcu dziedziczą tzw. gen łysienia. Kobiety z kolei narażone są na utratę włosów spowodowanych zażywaniem środków antykoncepcyjnych.

Niezbędna jest także odpowiednia pielęgnacja. Na problemy z wypadającymi włosami zaleca się używanie kosmetyków, w skład których wchodzi tarczyca bajkalska. Do najłatwiejszych w użytku produktów zalicza się szampon Dermahair Herbal. 150 mln butelka z łatwym w użyciu aplikatorem wystarcza na 2-miesięczną kurację.

Badania aplikacyjne wykazały, że stosowanie szamponu Dermahair Herbal pozwala na osiągnięcie następujących rezultatów:

  • pozwala zahamować nadmierne wypadanie włosów,
  • zagęszcza włosy,
  • pozwala wzmocnić włosy,
  • regeneruje strukturę włosa,
  • przywraca zniszczonym włosom witalność i blask,
  • daje uczucie odżywienia włosów,
  • ułatwia rozczesywanie zarówno włosów mokrych, jak i suchych.

Produkty marki Dermahair dostępne są w sprzedaży internetowej na oficjalnej stronie www.dermahair.pl.

Materiał zewnętrzny