środa, 19 czerwca 2019

imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

RSS

Wkrótce kolejny Festiwal Weselny w Wodzisławskim Centrum Kultury

19.02.2019 10:35 | 0 komentarzy | AgaKa

W niedzielę, 10 marca od 13:00 do 17:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury odbywać się będzie piąta już edycja Festiwalu Weselnego. Imprezę poprowadzą: prezenterka, dziennikarka radiowa i telewizyjna Nina Nocoń oraz muzyk, konferansjer, prezenter radiowy Tomasz Ciba.

Wkrótce kolejny Festiwal Weselny w Wodzisławskim Centrum Kultury
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Festiwal Weselny w Wodzisławskim Centrum Kultury to wydarzenie, w ramach którego lokalne firmy zaprezentują swoje usługi i asortyment związany z tematyką ślubną. Udział w wydarzeniu dla odwiedzających jest bezpłatny, a każdy z nich będzie mógł wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Ślub i wesele to przedsięwzięcia wymagające rozeznania w wielu branżach, począwszy od wyboru lokalu i oprawy muzycznej, skończywszy na obrączkach czy ślubnych dekoracjach. Propozycja WCK z pewnością okaże się pomocna przyszłym nowożeńcom w zapoznaniu się z najnowszymi trendami w branży ślubnej. W programie Festiwalu zaplanowano bowiem m.in.: pokazy sukien ślubnych i bielizny, animacje dla dzieci, występy zespołów muzycznych oraz grup tanecznych. Nie zabraknie także degustacji i bogatej oferty gastronomicznej, usług multimedialnych i innych niespodzianek. Ponadto, podczas tegorocznej edycji Festiwalu firmy biorące udział w wydarzeniu powalczą o tytuł lidera wśród wystawców. O wyborze najlepszej firmy zadecydują odwiedzający, którzy ocenią stoiska pod względem atrakcyjności świadczonych usług i prezentowanego asortymentu. Organizatorzy zadbają, aby podczas Festiwalu zaprezentowali się najlepsi wystawcy z regionu, posiadający bogate doświadczenie w branży ślubnej i weselnej.