środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Kult na Dniach Wodzisławia! Prócz tego Cleo, Mrozu i Kombii

18.02.2019 14:23 | 11 komentarzy | mak

Już wiadomo kto wystąpi na jubileuszowych 50. Dnia Wodzisławia Śląskiego. W sobotę Kult z Kazikiem Staszewskim, Walfad, Cleo i Mrozu. A w niedzielny wieczór wspólne śpiewanie wraz z Grzegorzem Skawińskim i grupą Kombii.

Kult na Dniach Wodzisławia! Prócz tego Cleo, Mrozu i Kombii
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Świętowanie rozpocznie się w piątek. Na start wesołe zabawy dla wszystkich pokoleń na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". - Wieczór zakończymy pełnym gorących rytmów koncertem José Torresa oraz salsoteką pod gołym niebem - zapowiadają organizatorzy.

Sobota zapowiada się bardzo ciekawie. Na stadionie wystąpią: Walfad, Cleo, Mrozu oraz Kult z Kazikiem Staszewskim! Na niedzielny wieczór przygotujcie się na wspólne śpiewanie wraz z Grzegorzem Skawińskim i grupą Kombii! Wcześniej do zabawy zaproszą Michał Szczygieł oraz dj Sophie.

Koncertom będą oczywiście towarzyszyły inne atrakcje. Szczegóły już wkrótce. - A już teraz zapraszamy do zaplanowania 7, 8 i 9 czerwca na dobrą zabawę w naszym mieście - zachęcają organizatorzy.

Miasto Wodzisław Śląski organizuje 50. Dni Wodzisławia Śląskiego poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Centrum".

- Założenie jest takie, by impreza była dostępna dla wszystkich - mówi Anna Szweda-Piguła, rzecznik urzędu miasta w Wodzisławiu.

Przypomnijmy, że zespół Kult 14 czerwca ma być gwiazdą Dni Raciborza i władze miasta zastanawiają się czy koncert ma być biletowany. O sprawie pisaliśmy szerzej: