środa, 26 lutego 2020

imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego

RSS

„Concretna” kariera – dołącz do zespołu Bruk!

12.02.2019 11:48 | 0 komentarzy | EK

Betonowa kostka brukowa i płyty tarasowe szturmem zdobywają przestrzeń wokół nas. Jak przekonuje oferta czyżowickiego producenta – firmy Bruk Sp z o.o. – beton to tworzywo niezwykle plastyczne, w którym drzemie ogromny potencjał, zarówno projektowy, jak i biznesowy.

 „Concretna” kariera – dołącz do zespołu Bruk!
Fot. Projekt specjalny – piłkarzyki - oraz mała architektura ogrodowa wykonane z betonu architektonicznego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zaczynało się skromnie. Pierwsze produkty czyżowickiej marki powstawały przeszło 26 lat temu siłą kilku ludzkich rąk w małym garażu. Dzisiaj Bruk Sp. z o.o. to 4.500 m2 powierzchni hal produkcyjnych, automatyzacja produkcji, miliony metrów kwadratowych wyprodukowanej kostki i około sześćdziesięciu zatrudnionych pracowników. Firma to również ogólnopolski lider w zakresie tworzenia elementów z betonu architektonicznego. Manufaktura sygnowana marką Modern Line znana jest bardzo dobrze miłośnikom betonowego designu już nie tylko w Polsce. Kolekcja sukcesywnie zdobywa powodzenie na rynkach zagranicznych, m.in. niemieckim.

Potwierdzeniem świetnej i wciąż rosnącej kondycji firmy Bruk mogą być zdobywane przez nią corocznie certyfikaty i nagrody. Solidna Firma, Powiatowy Lider Przedsiębiorczości, Innowator Śląska, Gazele Biznesu, Firma Wiarygodna Finansowo, Certyfikat Złoty Płatnik, Diamenty Forbesa, certyfikaty i statuetki Przedsiębiorstwo Fair Play. To tylko kilka z wyróżnień, które firma zdobyła w ostatnich latach. Wskazują one jednoznacznie, że Bruk to nie tylko świetny partner biznesowy, ale również pracodawca.

Fot. Płyty Solid, kostka brukowa Perfect, donica Regular oraz obrzeże Border z kolekcji Modern Line.

Agnieszka Krasowska, specjalista ds. marketingu

Beton to nasza pasja, a jeśli coś robi się z pasją to musi wyjść. Przede wszystkim nie boimy się: rozwijać, stawiać na nowości i podejmować wyzwania. Już kilka lat temu zauważyliśmy potencjał betonu architektonicznego. Uwierzyliśmy w coś, co niektórym wydawało się mrzonką. Bo kto wtedy słyszał o meblach z betonu? Dzisiaj jesteśmy ogólnopolskim liderem w dziedzinie odlewania elementów z betonu architektonicznego. Produkty Modern Line znajdują się m.in w tak prestiżowych lokalizacjach jak Muzeum Śląskie w Katowicach, Centrum Handlowe Posnania, czy Wydawnictwo Dobry Dom w Rzeszowie.

Firma prężnie się rozwija, a to pociąga za sobą konieczność poszerzania zespołu. Jesteśmy otwarci na osoby ambitne, które chcą się z nami związać na dłużej. To dlatego przyszłym pracownikom proponujemy jasną ścieżkę rozwoju, motywacyjny system premiowania, wiele benefitów, a także – w razie konieczności – skierowanie na odpowiednie kursy dokształcające.

Obecnie rekrutujemy na stanowiska:

  • stolarz,
  • operator wózka widłowego.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu firmy Bruk, prześlij swoje CV na adres bruk@bruk.info.pl lub zadzwoń pod numer 32 456 09 70.

Bruk Sp. z o.o.
ul. Nowa 28 G
44-352 Czyżowice

www.bruk.info.pl

Pobierz prezentację w pdf >>> Bruk Sp. z o. o._dobra praca i edukacja.pdf

Prezentacja jest publikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego na rynku pracy i edukacji, w aż 6 produktach reklamowych w unikatowym pakiecie przygotowanym przez Wydawnictwo Nowiny - wydawcę Nowin Raciborskich, Nowin Wodzisławskich, Magazynu Rybnickiego i portalu Nowiny.pl.

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie?

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl 

Zobacz również szczegóły tutaj www.nowiny.pl/biznes/147683-jestes-pracodawca-lub-zarzadzasz-placowka-edukacyjna.html 

Tekst sponsorowany