Wtorek, 15 października 2019

imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana

RSS

Wygraj bilet na spektakl Andropauza 3 [KONKURS]

06.02.2019 14:29 | 0 komentarzy | kama

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie. Do wygrania podwójne zaproszenie na pełen śmiechu, przygód i sytuacji absurdalnych spektakl „Andropauza 3”, który odbędzie się 8 lutego o godzinie 18.30 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Wygraj bilet na spektakl Andropauza 3 [KONKURS]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na nasze pytanie: Jakie dzieło postanawiają wystawić główni bohaterowie?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@nowiny.pl w temacie wiadomości wpisując: Spektakl Andropauza 3

WAŻNE! W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie podajcie swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

Na maile czekamy do czwartku 7 lutego, do godziny 18.00. Spośród nadesłanych odpowiedzi wyłonimy zwycięzcę, z którym skontaktujemy się telefonicznie.

Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym podejmuje ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”. Na scenie WCK wystąpią: Maciej Damięcki, Andrzej Beya-Zaborski, Piotr Dąbrowski, Jacek Kawalec oraz Agata Załęcka.

Bilety w cenie 70 zł w do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.