Niedziela, 7 czerwca 2020

imieniny: Roberta, Wiesława, Ariadny

RSS

Ślązacy w branży kosmetycznej

30.01.2019 15:30 | 0 komentarzy | MK

Na Śląsku powstała nowa ogólnopolska marka kosmetyczna Dermahair zajmująca się produkcją kosmetyków do pielęgnacji włosów. Mimo tego, że jest ona jeszcze raczkująca w branży, zainteresowały się nią już duże sieci handlowe i kontrahenci zagraniczni, z którymi przedstawiciele firmy rozpoczęli rozmowy na temat współpracy. Być może już niebawem produkty ze Śląska pojawią się w znanych i lubianych drogeriach kosmetycznych.

Ślązacy w branży kosmetycznej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tymczasem właściciel marki zapowiada, że zamierza wprowadzić na rynek kolejne produkty. W planach firmy jest rozszerzenie asortymentu do kilkunastu preparatów na porost włosów, wypadanie, wspomagających odżywienie, a także zapewniających profesjonalną stylizację.

Pierwszym, premierowym produktem marki jest szampon przeciw wypadaniu włosów Dermahair Herbal wykorzystujący w swoim działaniu wyciąg z tarczycy bajkalskiej. Jest ona surowcem mającym wpływ na wydłużenie fazy wzrostu włosa. Mechanizm jej działania opiera się na aktywizacji, stymulacji i zahamowaniu starzenia komórek macierzystych.

Jedna butelka 150 ml szamponu wystarcza na ok. 2 miesiące. Szampon jest wydajny i łatwy w aplikacji. Jego używanie ułatwia rozczesywanie, odżywia, regeneruje i ogranicza wypadanie włosów.

Z problemem wypadających włosów borykają się zarówno mężczyźni i kobiety w związku z tym szampony ze Śląska przeciw wypadaniu włosów mogą okazać się dla marki początkiem wielkiego sukcesu w branży kosmetycznej.

Obecnie szampon dostępny jest w sprzedaży internetowej na oficjalnej stronie producenta: www.dermahair.pl

Materiał zewnętrzny