środa, 20 listopada 2019

imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda

RSS

Zwłoki dwóch osób w hotelowym jacuzzi

22.01.2019 13:18 | 0 komentarzy | acz

Prokuratura Rejonowa Gliwice-Zachód wszczęła postępowanie przygotowawcze o czyn z art. 155 k.k., celem wyjaśnienia przyczyn i okoliczności śmierci kobiety i mężczyzny, których zwłoki ujawniono w pokoju hotelowym jednego z hoteli w Gliwicach.

Zwłoki dwóch osób w hotelowym jacuzzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak ustalili śledczy, 11 stycznia w godzinach popołudniowych M. H. zameldowała się wraz z M. K. w Hotelu w Gliwicach na jedną dobę. Jako, że następnego dnia, poza zakończeniu doby hotelowej, nie pojawili się w recepcji hotelu, ani nie reagowali na próbę kontaktu telefonicznego, do pokoju udała się obsługa hotelowa, która w wannie/jacuzzi ujawniła zwłoki pary.

- Jak ustalono do śmierci pary doszło w nocy z 11 na 12 stycznia 2019 r. W dotychczasowym toku postępowania dokonano oględzin pokoju hotelowego, oględzin miejsca ujawnienia zwłok oraz przeszukano mieszkania zajmowane przez zmarłych i samochód, przeprowadzono również czynności oględzin wanny z hydromasażem/jacuzzi, w którym ujawniono zwłoki, z udziałem biegłego elektryka - wyjaśnia prokurator Joanna Smorczewska z Prokuratury Okręgowej w Gliwicacj.

Przeprowadzona sekcja zwłok M.K i M.H nie pozwoliła na ustalenie jednoznacznej przyczyny śmierci, dlatego pobrano próbki biologiczne do badan toksykologicznych i histopatologicznych. - Wyników badań spodziewamy się najszybciej za kilka miesięcy - mówi portalowi nowiny.pl prokurator. Postępowanie jest w toku. Zostało powierzone do prowadzenia Wydziałowi Kryminalnemu Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

(acz)