środa, 14 kwietnia 2021

imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

RSS

WAŻNE:

Czy warto kupić pralkę z funkcją AddWash?

17.01.2019 11:06 | 0 komentarzy | MK

Każdemu choć raz zdarzyło się, że po wstawieniu prania znalazła się koszulka albo spodenki, które równie dobrze mogłyby prać się właśnie z całą resztą ubrań. Co wtedy robimy? Przeważnie odkładamy tę rzecz do kosza na brudną bieliznę i zapominamy o niej do następnego prania albo szukamy na siłę kolejnych ubrań, które ewentualnie wymagałyby odświeżenia. To generuje dodatkowe, często niepotrzebne koszty, a także stanowi pewną stratę czasu. Pralka Samsung AddWash to właśnie taka propozycja dla zapominalskich, którzy zawsze znajdą coś, co można dorzucić do prania. Co trzeba wiedzieć o tej technologii i czy warto sprawić sobie taki sprzęt?

Czy warto kupić pralkę z funkcją AddWash?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czym wyróżnia się pralka Samsung AddWash?

Jest to rozwiązanie, które pozwala nam na dodanie ubrania w dowolnym momencie prania, bez względu na etap cyklu. Pralka Samsung AddWash jest wyposażona w standardowe drzwi do ładowania bębna od frontu, ale producent dodał do nich dodatkowy otwór. Specjalne drzwiczki otwierają się po tym, jak wdusimy przycisk pauzy. Pranie zatrzyma się na chwilę, a po dodaniu ubrania zostanie wznowione. Choć w takich urządzeniach jest to nowość, to już w przypadku pralek ładowanych od góry – nie do końca. By to zrobić, trzeba jednak czekać, aż opadnie poziom wody wewnątrz bębna. Technologia AddWash eliminuje taką konieczność. Warto jednakże pamiętać o tym, że pewnych zasad chemii i fizyki nie przeskoczymy. Najbardziej efektywne upranie dodanego z opóźnieniem ubrania możemy uzyskać w pierwszych 15 minutach cyklu prania.

Dlaczego technologia AddWash może się przydać w domu?

Jest to przede wszystkim ukłon w stronę zapominalskich i tych, którzy z organizacją swojego czasu i pracy są na bakier. Pralka Samsung AddWash pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie musimy wstawiać kolejnego prania na siłę, a więc nie zużywamy kolejnych detergentów, wody czy prądu. Jednocześnie jest to spora wygoda nie tylko wtedy, kiedy zapomnimy o wypraniu danej rzeczy. AddWash można wykorzystać też na inne sposoby. Na przykład dodać do odwirowania jakąś rzecz pod koniec cyklu albo wlać płyn do płukania tkanin. Takie dodatkowe drzwi to jednocześnie pokusa dla dzieciaków, ale i w tym przypadku producent zadbał o bezpieczeństwo, instalując specjalne zabezpieczenie uniemożliwiające otworzenie głównych drzwi i małych drzwiczek w czasie prania. Poza tym pralka Samsung AddWash wyróżnia się cechami typowymi dla urządzeń nowych generacji. Umożliwia na przykład pranie bąbelkowe czy też szybkie pranie, którego cykl nie zajmuje więcej niż 60 minut. To kolejna zaleta dla osób żyjących w ciągłym pędzie. Standardem jest tutaj ceramiczna grzałka wydłużająca żywotność pralki, a także wysoka klasa energetyczna.

Materiał zewnętrzny