Piątek, 6 grudnia 2019

imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny

RSS

Studniówka inna niż wszystkie. Uczniowie zerwali z długoletnią tradycją [ZDJĘCIA]

12.01.2019 22:58 | 23 komentarze | juk

Tej imprezy uczniowie trzech klas Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śl. długo nie zapomną. W piątek, 11 stycznia odbyła się ich impreza studniówkowa. Była jednak inna niż wszystkie dotychczasowe bale maturalne.

 Studniówka inna niż wszystkie. Uczniowie zerwali z długoletnią tradycją [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Maturzyści z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śl. bawili się wyśmienicie. Piękne panie w zachwycających kreacjach i przystojni panowie w gustownych garniturach - czego chcieć więcej? Zobaczcie zdjęcia tych pięknych par w naszej galerii.

Maturzyście zerwali jednak z długoletnią tradycją szkoły, zgodnie z którą impreza była organizowana w murach placówki. Tym razem uczniowie balowali w pogrzebieńskim Anielskim Młynie. - To nasz czas, nasza zabawa, chcieliśmy iść z duchem czasu i zorganizować bal poza szkołą - tłumaczyli uczniowie. - Pomimo wielu rozmów władze szkoły oraz grono pedagogiczne nie zrozumieli naszej decyzji - dodawali. W konsekwencji nie zdecydowali się wziąć udziału w zabawie uczniów. - Przykro nam z tego powodu, ale to ich decyzja - mówili ze smutkiem uczniowie.

Mimo wszystko maturzyści nie zapomnieli podziękować podczas imprezy nauczycielom za ich trud edukacji. - W szkolnej rzeczywistości towarzyszyli nam w naszych sukcesach i porażkach. Pragniemy podziękować im za przekazaną wiedzę, za wyrozumiałość i cierpliwość. Jednocześnie szczerze przepraszamy za nasze niedociągnięcia i kłopoty, których czasem przysparzaliśmy - mówili uczniowie.