Poniedziałek, 24 lutego 2020

imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy

RSS

Koszulki, wyjazdy czy lekcja gry na bębnach z wiceprezydentem. Sprawdź, co można wylicytować w ramach Finału WOŚP w Raciborzu

12.01.2019 10:55 | 1 komentarz | d

- Już w najbliższą niedzielę 13 stycznia Orkiestra zagra po raz 27. więc i Wy zagrajcie z nami! W tym roku zbieramy środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Finał WOŚP to przede wszystkim wolontariusze kwestujący na ulicach miasta, ale tradycją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są również licytacje – mówi Marta Buczkowska, szefowa raciborskiego sztabu.

Koszulki, wyjazdy czy lekcja gry na bębnach z wiceprezydentem. Sprawdź, co można wylicytować w ramach Finału WOŚP w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Licytacje przeprowadzone zostaną podczas pokazów Ochotniczych Straży Pożarnych na raciborskim rynku (około godziny 14.00) oraz w przerwie między koncertami zespołów Nie tak Głośno i INSEKT na scenie Raciborskiego Domu Kultury przy ul. Chopina 21 (między godziną 16.00 a 19.30).

Ponadto, na WOŚP-owym Facebooku już od jakiegoś czasu można licytować wiele atrakcji i fantów, składając ofertę w komentarzu pod zdjęciem. Kończą się 13 stycznia 2019 roku między godziną 20.00 a 20.30. Można tam wylicytować m.in. trzydniowy wyjazd wspinaczkowy we włoskie Dolomity, piłkę z autografami siatkarzy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, koszulkę Łukasza Monety, lekcje tańca z instruktorami Zespołu Tanecznego SKAZA, zestaw kamer, edukacyjny kurs kadrowy, vouchery na tatuaże, makijaże, wycieczki, treningi i wiele innych. Szczegóły TUTAJ.

Na rynku będziemy licytować m.in.: wizytę studyjną w Parlamencie Europejskim w Brukseli, voucher na wyjazd turystyczny z Raciborskim Klubem OFF-Road SRC4x4, książki Navala - byłego operatora GROM-u, dziecięcą koszulkę 27. Finału WOŚP (wzrost 122/128 cm), czy samochodowe, WOŚP-owe ramki rejestracyjne.

Na licytacjach w RCK znajdziecie m.in.: koszulki i kalendarze 27. Finału WOŚP, tort, lekcję gry na bębnach z Michałem Fitą, rękawicę bokserską z podpisem Dariusza Tigera Michalczewskiego, masaż, wyjazd survivalowy, drewnianą płaskorzeźbę raciborskiej Matki Polki, pyszne zestawy miodów i wiele innych ciekawostek.

- W sztabie (RCK ul. Chopina 21) od godz. 16.00 (aż do wyczerpania atrakcji i fantów) będzie działał także WOŚP-owy kiermasz, na którym od ręki zgarniecie przeróżne gadżety i rękodzieło. A w kawiarence RCK za symboliczne datki do puszki będziecie można poczęstować się pysznymi, domowymi ciastami i kawą – podkreśla Buczkowska. Dodając, że wszystkie przedmioty na licytacje zostały przekazane przez sponsorów i ludzi dobrej woli. - Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie i wielkie serce. Całkowity dochód z licytacji będzie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i powiększy pulę środków zebranych przez raciborski Sztab WOŚP – puentuje szefowa raciborskiego sztabu.

źródło: RCK, opr. (d).

Ludzie:

Michał Fita

Michał Fita

Wiceprezydent miasta Racibórz