Piątek, 13 grudnia 2019

imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy

RSS

Pracował ponad 60 lat, przeszedł na zasłużoną emeryturę

04.01.2019 07:47 | 18 komentarzy | mak

Kiedy jedni marzą o tym, by jak najszybciej przejść na emeryturę, on pracował ponad 60 lat. - Zawsze wykazywał się ogromnym zaangażowaniem, dużą aktywnością i profesjonalizmem w dziedzinie geodezji i kartografii - mówi o Kazimierzu Kłosoku starosta Leszek Bizoń.

Pracował ponad 60 lat, przeszedł na zasłużoną emeryturę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kazimierz Kłosok, wieloletni pracownik Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim, po ponad sześćdziesięciu latach aktywności zawodowej przechodzi na zasłużoną emeryturę.

W ostatnim dniu grudnia starosta Leszek Bizoń wraz z sekretarzem Michałem Lorkiem oraz naczelniczką Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Agatą Kocur wręczyli list gratulacyjny oraz podziękowali Kazimierzowi Kłosokowi nie tylko za lata pracy w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim, ale za wszystkie lata pracy zawodowej. – Wszyscy chcemy wyrazić naszą wdzięczność i podziw dla osoby, która przez ponad sześćdziesiąt lat była aktywna zawodowo i służyła drugiemu człowiekowi swoją wiedzą, doświadczeniem oraz dobrą radą. Zawsze wykazywał się pan ogromnym zaangażowaniem, dużą aktywnością i profesjonalizmem w dziedzinie geodezji i kartografii – powiedział starosta.

Kazimierz Kłosok pracował w wodzisławskim starostwie od 1999 roku najpierw na stanowisku Geodety Powiatowego – Naczelnika Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami, później Geodety Powiatowego – Naczelnika Wydziału Geodezji, a od 2008 roku na stanowisku inspektora.