Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

Aktorka, naukowiec i wyjątkowa fryzjerka o tęsknocie do rodzinnego miasta i pasji łączącej się z pracą

02.01.2019 13:59 | 0 komentarzy | OQL

Aktorka Magdalena Kwiatkowska, pracownik PWSZ w Raciborzu Marcin Kunicki oraz znakomita fryzjerka z Amandowa Agnieszka Gorczowska podsumowują miniony rok.

Aktorka, naukowiec i wyjątkowa fryzjerka o tęsknocie do rodzinnego miasta i pasji łączącej się z pracą
Magdalena Kwiatkowska, Marcin Kunicki, Agnieszka Gorczowska
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Magdalena Kwiatkowska (Tabor): Przestałam planować

Plusy. Ten rok był pełen zaskakujących zwrotów akcji. Wszystko co misternie zaplanowałam przewróciło się do góry nogami i dostałam dużo więcej niż oczekiwałam. Żeby tego było mało adoptowaliśmy psa! - do czego wszystkich serdecznie zachęcam!

Minusy. Zdecydowanym minusem jest odległość, która dzieli mnie od rodzinnego miasta... w 2019 chciałabym być tu zdecydowanie częściej!

Oczekiwania. 2018 otworzył mi dużo nowych drzwi i zasiał wiele ziaren. W nadchodzącym roku będę kontynuowała wszystko co rozpoczęłam, ale zdecydowanie przestałam planować.


Marcin Kunicki o czasie dla rodziny i marzeniach zawodowych

Plusy. Realizacja projektów zawodowych i prywatnych.

Minusy. Reprezentacja Polski na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej

Oczekiwania. Więcej wolnego czasu dla siebie i rodziny. Spełnienie zawodowych marzeń szczególnie tych związanych z nauką.


Agnieszka Gorczowska: Życie posiada tyle kolorów ile potrafimy w nim dostrzec

Ciągły rozwój i dążenie do perfekcji. Udział w ogólnopolskich konkursach z miejscami na podium to sukces i niewątpliwie wielki plus tego roku. Profesjonalne sesje zdjęciowe i projekty w które byłam zaangażowana dają motywacje do dalszego działania. Mam ogromne szczęście, bo mnie udało się połączyć pracę z pasją.

Nie doszukuję się minusów. Nie lubię narzekać. Na co dzień ludzie borykają się z poważnymi problemami i tragediami.

W nadchodzącym Nowym Roku życzę Wszystkim dużo zdrowia, miłości i radości. Radości małych i wielkich. Najważniejsze, by cieszyć się z tego co mamy, bo życie posiada tyle kolorów ile potrafimy w nim dostrzec.