Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

imieniny: Juliusza, Ludosława, Zenona

RSS

Czesław Szarowski o dwóch stronach medalu minionego roku

04.01.2019 13:00 | 0 komentarzy | juk

Prezes LKS Naprzód 37 Krzyżkowice Czesław Szarowski mówi o słabej rundzie wiosennej, nowym trenerze oraz piłkochytach.

 Czesław Szarowski o dwóch stronach medalu minionego roku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Plusy: Zdecydowanym plusem jest zatrudnienie w drugim półroczu trenera seniorów (Wiesław Herda), który potrafił przy małych wzmocnieniach osiągnąć wyniki powyżej oczekiwań zarządu. Drużyna po słabej rundzie wiosennej potrafiła zmobilizować się i spróbuje powalczyć jeszcze o awans.

Minusy: Za największy minus w roku 2018 z perspektywy prezesa klubu LKS Naprzód 37 Krzyżkowice oceniam brak realizacji obiecanej przez Urząd Miasta Pszów inwestycji w postaci zabudowy dwóch piłkochwytów za bramkami. Szczególnie ważny jest piłkochwyt od strony szatni, który ma zastąpić istniejące ogrodzenie zniszczone upływem lat.

Podsumowanie: Podsumowując 2018 rok należy uznać za udany, klub uzyskał dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki, przybyło sporo zawodników do drużyn dziecięcych (orliki, młodziki ), a seniorzy po słabym początku roku udanie finiszowali jesienią.

Oczekiwania względem 2019 roku: Z nowym rokiem liczymy na systematyczną poprawę gry naszych drużyn oraz większe wsparcie miejscowego biznesu, o które było bardzo trudno w bieżącym roku.