Piątek, 7 maja 2021

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

RSS

Kultura

Plusy i minusy. Aleksander Zieleźny ocenia zainteresowanie lokalnymi wydarzeniami

03.01.2019 13:00 | 0 komentarzy | juk

Aleksander Zieleźny - artysta, autor tekstów piosenek i wokalista zespołu D.P.S.A. - mówi o plusach i minusach minionego roku oraz o oczekiwaniach względem nadchodzącego.

Plusy i minusy. Aleksander Zieleźny ocenia zainteresowanie lokalnymi wydarzeniami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Plusy: Zrealizowane z powodzeniem wydarzenia kulturalne we współpracy z Klubokawiarnią Frayda Cafe Speaking Club i Miejskim Ośrodkiem Kultury w Pszowie, występy muzyczne z Orkiestrą Kopalni Marcel we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Radlinie oraz akademie przygotowane przez pracowników i uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Wodzisławiu Śl.

Minusy: Zmniejszające się zainteresowanie lokalnymi wydarzeniami organizowanymi przez instytucje kultury pomimo bogatego programu artystyczno-rozrywkowego.

Podsumowanie: Rok 2018 był dla mnie czasem odkrywania nowych perspektyw artystycznych, zarówno plastycznych, jak i muzycznych. Był również okazją do występów i spotkań z wieloma fantastycznymi osobami m.in. wokalistkami, wokalistami, plastykami i muzykami, a także ludźmi niezwiązanymi ze sztuką, których (co bardzo cenię i za co dziękuję) mogę nazywać moimi znajomymi i przyjaciółmi. Chciałbym im bardzo podziękować za każde dobre słowo w mijającym powoli 2018 roku.

Oczekiwania względem nadchodzącego roku: Mam nadzieję, że rok 2019 będzie czasem spokoju, w którym każdy człowiek będzie obdarzał drugiego wsparciem i pomocą. Przeżyjmy go w duchu wzajemnego zrozumienia. Wszystkiego dobrego!