Piątek, 23 października 2020

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Sylwestrowa Moc Przebojów za darmo na Stadionie Śląskim

31.12.2018 11:31 | 0 komentarzy | ż

- Zapraszam wszystkich mieszkańców naszego regionu, ale też z innych części kraju. To będzie niezapomniana noc. To będzie energetyczne przeżycie, które pozwoli nam wszystkim wejść w 2019 rok z pozytywną energią – zachęca marszałek Jakub Chełstowski.

Sylwestrowa Moc Przebojów za darmo na Stadionie Śląskim
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Gwiazdy na scenie

Sylwestrowa Moc Przebojów ruszy o godzinie 20.00. Bramy zostaną otwarte już o godzinie 18.30. Tego wieczoru usłyszymy legendarne piosenki szwedzkiego zespołu Abba, w wykonaniu The Show a Tribute to Abba. Na scenie zagoszczą również: The Gipsy Band, Liz Mitchell the Original Lead Singer of Boney M, Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Cleo, Ewelina Lisowska, Aleksandra Szwed, Aleksandra Gintrowska, Michał Szpak, Sławomir, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Mateusz Ziółko, Feel, Piersi, Enej oraz Łobuzy.

Dojazd i parkingi za 20/30 złotych

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. - Wszystkie osoby wybierające się na Stadion Śląski zachęcamy do skorzystania z komunikacji publicznej, która kursować będzie ze zwiększoną częstotliwością - informują organizatorzy.

Park Śląski udostępnił miejsca parkingowe. Bilet parkingowy można zakupić w przedsprzedaży internetowej na stronie www.ticketmaster.pl do 31 grudnia (godz. 16.00) w cenie 20 zł. Po zakupie bilet należy wydrukować i kierować się do Strefy Parkingowej poprzez współrzędne GPS podane na bilecie. Jeżeli w przedsprzedaży internetowej nie zostaną wykupione wszystkie miejsca parkingowe, będzie możliwość ich zakupienia na miejscu, w dniu imprezy, w momencie wjazdu na teren Parku Śląskiego, jednak w sprzedaży bezpośredniej cena biletu parkingowego wynosić będzie 30 zł. Liczba miejsc parkingowych na terenie Parku jest ograniczona.

Gospodarzami Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018 są Telewizja Polsat, Miasto Katowice i Województwo Śląskie, a organizatorami imprezy są Stadion Śląski i firma Music Company. Patronami medialnymi są Fakt i Radio Eska.

źródło: slaskie.pl, sylwestrowamocprzebojow.pl, oprac. ż