środa, 12 maja 2021

imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli

RSS

Po legionelli nie ma już śladu, wkrótce ponowne otwarcie aquaparku H2Ostróg

27.12.2018 12:59 | 1 komentarz | ż

Raciborski aquapark zostanie ponownie otwarty dla klientów. - Państwa zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem - zapewnia dyrekcja ośrodka.

Po legionelli nie ma już śladu, wkrótce ponowne otwarcie aquaparku H2Ostróg
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu informuje o oczyszczeniu instalacji wody użytkowej w aquaparku H2Ostróg z bakterii Legionelii.

- Obecnie woda jest już czysta i zdezynfekowana, a co za tym idzie zdatna do korzystania przez użytkowników naszego obiektu. Ponowne otwarcie obiektu nastąpi już jutro, piątek 28.12.2018 r., o godzinie 6.00. Zapraszamy serdecznie - czytamy w informacji, którą rozesłał do mediów dyrektor OSiR w Raciborzu Krzysztof Borkowski.

Aquapark został wyłączony z użytkowania 13 grudnia o godz. 13.00. Pierwotnie przewidywano, że aquapark zostanie ponownie otwarty w sobotę 15 grudnia, jednak władze Ośrodka Sportu i Rekreacji przychyliły się do decyzji sanepidu, który zalecił wstrzymanie uruchomienia obiektu aż do uzyskania pozytywnych wyników badań wody po dezynfekcji instalacji.

- Dziękując za zrozumienie i cierpliwość pragniemy zapewnić wszystkich korzystających z obiektu, że dołożymy wszelkich starań, aby taka sytuacja się nie powtórzyła. Nadal będziemy monitorować na bieżąco jakość wody i wierzymy, że będziemy informowali Państwa tylko i wyłącznie o jej dobrych wynikach. Państwa zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem - komentuje K. Borkowski.