Piątek, 18 października 2019

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

RSS

Wiemy kto wystąpi na dożynkach w Nieboczowach. Znów legenda!

26.12.2018 13:00 | 0 komentarzy | mak

Kto nie zna przebojów "Biała armia", "Płynie w nas gorąca krew", "Nie ma wody na pustyni" albo "Józek, nie daruję Ci tej nocy"? Gwiazdą dożynek w Nieboczowach będzie legenda polskiej sceny muzycznej Beata Kozidrak z zespołem Bajm.

Wiemy kto wystąpi na dożynkach w Nieboczowach. Znów legenda!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W przyszłym roku gospodarzem dożynek w gminie Lubomia będą Nieboczowy. Święto plonów odbędzie się 8 września. Jednocześnie będzie to oficjalne otwarcie nowej wsi. Z tej okazji szykuje się muzyczna feta. Włodarze gminy już poinformowali, że w roli gwiazdy wystąpi

zespół Bajm z Beatą Kozidrak. - Sądzę że wybór zespołu ucieszy wielu odbiorców, tych młodszych i starszych - mówi wójt Czesław Burek.

Przypomnijmy, że już tegoroczne dożynki miały się odbyć w Nieboczowach. Plany trzeba było jednak zmienić, bo budowa nowej wsi się nie zakończyła. Dożynki zostały przeniesione do Lubomi. Tam wystąpił zespół Perfect. Koncert przyciągnął tłumy.

Budowa nowej wsi ma się ku końcowi. Dożynki 2019 w Nieboczowach nie są zagrożone. - Zależało nam, by i tym razem wystąpił zespół "z górnej półki" - argumentuje wójt Burek. - Tym bardziej, że grupa Bajm świętuje swoje 40-lecie - dodaje włodarz.

Dożynki w Nieboczowach odbędą się przy Wiejskim Domu Kultury, na tak zwanym placu publicznym.

fot. Bajm/Facebook/oficjalny profil zespołu