Wtorek, 10 grudnia 2019

imieniny: Danieli, Julii, Eulalii

RSS

Lubisz zwiedzać? Lubisz robić zdjęcia? Weź udział w konkursie

20.12.2018 06:55 | 0 komentarzy | kama

Jeżeli lubisz zwiedzać i chcesz wygrać voucher na nocleg w hotelu weź udział w konkursie pt.: Moje turystyczne zdjęcia organizowanym przez portal lubiezwiedzac.pl.

Lubisz zwiedzać? Lubisz robić zdjęcia? Weź udział w konkursie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Konkurs jest skierowany do wszystkich miłośników turystycznych wycieczek, dla których utrwalanie na fotografiach klimatycznych miejsc i ulotnych chwil sprawia przyjemność, a pokazanie swoich zdjęć innym dostarcza satysfakcję.

- Chcemy, by nasz konkurs przyczynił się do rozpropagowania miejsc wartych zobaczenia, chcemy dzięki uczestnikom konkursu pokazać potencjał turystyczny różnych regionów Polski - mówią organizatorzy.

Konkurs Moje turystyczne zdjęcia podzielony jest na dwie tury. Pierwsza tura potrwa do końca kwietnia 2019 r., a uczestnicy cyklicznie, co miesiąc mogą zgłaszać swoje zdjęcia. Natomiast druga, finałowa tura odbędzie się w maju 2019 roku. Na zwycięzcę czeka nagroda główna – voucher na nocleg dla dwóch osób w wybranym mieście i terminie, a na uczestników Finału tytuły Laureatów.

Portal lubiezwiedzac.pl prezentuje ujęcia z całej Polski, wyjątkowe i niepowtarzalne zdjęcia nadsyłane przez ludzi, którzy fotografią zajmują się raczej hobbystycznie niż zawodowo. Jest to portal skupiający się na nieodkrytych lub niedocenianych dotąd fragmentach pejzażu czy miejskiego klimatu, na miejscach, które nie goszczą w turystycznych katalogach, ale są warte turystycznych odwiedzin.

Link do strony konkursu: https://lubiezwiedzac.pl/s-4/konkurs

/Materiały prasowe/