Piątek, 19 kwietnia 2019

imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

RSS

Patrol

Wypadek na Brzeskiej w Raciborzu. Skończyło się na złamanej ręce [ZDJĘCIA]

19.12.2018 21:32 | 0 komentarzy | acz, żet
Ostatnia aktualizacja: 20.12.2018 08:36

TEKST AKTUALIZOWANY

Kierowca renault z Wodzisławia Śląskiego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas jezdni. Tam zderzył się z nadjeżdżającym fordem, którym podróżowała pięcioosobowa rodzina.

Wypadek na Brzeskiej w Raciborzu. Skończyło się na złamanej ręce [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

19 grudnia, kilkanaście minut po godzinie 21.00, na ulicy Brzeskiej w Raciborzu doszło do wypadku drogowego. Po dojeździe służb ratunkowych na miejsce okazało się, że w wypadku brały udział dwa samochody osobowe - ford na raciborskich numerach rejestracyjnych oraz renault z wodzisławską rejestracją.

Policjanci ustalili, że kierujący renault 24-latek z Wodzisławia Śląskiego, jadąc od strony Lubomi, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem, którym kierowała 35-letnia mieszkanka Raciborza. Tym drugim samochodem podróżował jeszcze mąż kierującej oraz troje dzieci (dziewczynki w wieku ośmiu i pięciu lat oraz roczny chłopczyk). 

Uczestnicy wypadku byli w szoku. Do szpitala przewieziono rodzinę z forda oraz kierującego renault. Tam okazało się, że jedna z małoletnich pasażerek forda doznała złamania ręki.

Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 50 tys. zł. Sprawą trafi teraz do sądu, który ukarze sprawcę wypadku.

Miejsce wydarzenia: