Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

AKTUALIZACJA: Wypadek śmiertelny na torach w Nędzy [ZDJĘCIA]

TEKST AKTUALIZOWANY

Dziś, 7 grudnia w Nędzy doszło do tragicznego wypadku. Pociąg relacji Racibórz - Katowice śmiertelnie potrącił człowieka.

AKTUALIZACJA: Wypadek śmiertelny na torach w Nędzy  [ZDJĘCIA]

Wypadek miał miejsce kilka minut po godzinie 5.00 w pobliżu stacji kolejowej Nędza Wieś. Pociąg osobowy jadący od Raciborza w kierunku Szymocic w rejonie ulicy Leśnej śmiertelnie potrącił człowieka. Nie wiadomo jeszcze w jakim wieku i płci jest ofiara. Na miejscu pracuje policja, straż pożarna, straż ochrony kolei i prokurator. Wstrzymano ruch pociągów na trasie Racibórz - Rybnik.


Aktualizacja:

Pociąg nr 44850 relacji Racibórz 5:23 – Katowice 7:29 potrącił osobę postronną na szlaku. W związku z powyższym na w/w odcinku został wstrzymany ruch pociągów aż do zakończenia obowiązujących procedur powypadkowych. Do odwołania obowiązuje zastępcza komunikacja autobusowa na szlaku Nędza – Sumina Wieś.


Aktualizacja 10.05:
Przed godziną 10.00 Koleje Śląskie przywróciły komunikację na szlaku Sumina - Racibórz. Policja nadal ustala tożsamość kobiety. - Nie wiemy jeszcze kim była ofiara. Jest to kobieta, jednak nie znamy jej tożsamości oraz miejsca zamieszkania - mówi nam komisarz Mirosław Szymański z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy kobieta ma być  w wieku około 80 lat. W pobliżu miejsca wypadku znaleziono jej rower.


Aktualizacja 14.14:
Policja ustaliła tożsamość tragicznie zmarłej kobiety. - Kobieta to mieszkanka Nędzy w wieku 84 lat. Prowadzimy postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury - mówi komisarz Mirosław Szymański.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].